Świąteczna muzyka bez opłat ZAIKS

Okres świąteczny to jak co roku niezwykły czas gdy ludzie stają się jakby milsi, panuje niesamowity klimat, śniegu co prawda ostatnimi czasu jakby mniej, ale nie psuje to atmosfery świąt. Jednak jak co roku pojawia się problem muzyki w radiu, telewizji, w poczekalniach do lekarza czy fryzjera, ale i w lokalach typu restauracje, kawiarnie, puby czy bary.

Każdy ma chyba już serdecznie dość tych samych piosenek świątecznych od ostatnich dwudziestu lat, oczywiście są to ‚standardy’, ale czy nie lepiej dla Waszych klientów by z głośników w Waszej firmie popłynęły piosenki świąteczne inne niż dotychczas, nie tak bardzo ograne i znane na pamięć? Oczywiście że tak. W firmie Public MUSIC oferujemy specjalne pakiety na święta, w standardowej cenie. Pakiety świąteczne, muzyka świąteczna z Public MUSIC to utwory świeże, nowe, piękne i co najważniejsze zwolnione z opłat ZAIKS, STOART, ZPAV i innych.

banerek-chrismas

Klikając w powyższe zdjęcie zostaniecie przeniesieni do specjalnej sekcji w naszym sklepie internetowym gdzie znajdują się świąteczne piosenki bez ZAIKS, trzy płyty wypełnione po brzegi świątecznymi utworami. Ale to nie tylko piosenki na Boże Narodzenie. To również płyty z przepięknymi polskimi kolędami, oczywiście wszystko bez opłat ZAIKS.

Nasze utwory świąteczne to najwyższej jakości utwory wokalne i instrumentalne, prawie sto świątecznych utworów instrumentalnych, kolęd czy wokalnych anglojęzycznych, a wszystko to bez opłat ZAIKS i za jedyne 3 zł od płyty. Jeśli macie dość znanych i osłuchanych świątecznych, popularnych piosenek zdecydujcie się na ofertę PublicMUSIC.

Wszystkie nasze utwory można przesłuchać na naszej stronie i sklepie internetowym, więc nie kupujecie ‚kota w worku’