Streaming muzyki i opłaty ZAIKS

Streaming muzyki i opłaty ZAIKS

Streaming muzyki i opłaty ZAIKS. Ostatnimi czasy dostajemy od Was maile dotyczące korzystania ze streamingu muzyki czy radia internetowego, a opłat ZAiKS. Czy wówczas również należy uiszczać opłatę organizacjom zarządzającymi prawa autorskimi. Czy jest się z tego zwolnionym z powodu płacenia miesięcznej opłaty za streaming.

Ofert streamingu jest sporo, w tym kilka naprawdę solidnych ofert. Nie będziemy tu jednak ich wymieniać aby obyło się bez kryptoreklamy. W każdym razie steaming muzyki polega na uiszczaniu konkretnej opłaty miesięcznej za dostęp do określonego. Często ogromnego – zbioru muzyki i dowolnego jego słuchanie. Problem pojawia się jednak w momencie gdy muzykę tą chcemy upublicznić szerszemu gronu, bądź pośrednio czerpać z tego korzyści materialne, wykorzystując w restauracjach, barach, pubach, sklepach, salonach fryzjerskich czy kosmetycznych.

Streaming muzyki i opłaty ZAIKS
Publicmusic najlepszy streaming bez ZAIKS

Streaming muzyki i opłaty ZAIKS

Wówczas do akcji wkracza ZAiKS, z karami bądź przymuszeniami do opłat i płacimy dwie opłaty zamiast jednej. Ktoś by mógł powiedzieć, że są radia internetowe. Jednak sprawa z nimi wygląda identycznie. Prawa do utworów posiada ZAiKS więc od opłat się nie ucieknie. Jest jednak alternatywa. Skorzystanie z naszej oferty, posiadamy całe, tematyczne płyty w cenie 3 zł za jedną, bądź radio internetowe w którym puszczamy jedynie utwory do których sami posiadamy prawa i ZAiKS nigdy się nie upomni przy nich o żadne opłaty.

Streaming z Publicmusic to szczędności

Nasze radio internetowe do 22 zł miesięcznie czyli tylko ile streaming muzyki, ale bez dodatkowych opłat do ZAiKS, STOART i innych organizacji. Możecie również sprawdzić demo naszego radia pod adresem poniżej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, gdzie możecie przesłuchać wszystkie nasze utworu przed kupnem! Ponadto przypominamy, że nasza firma działa już na rynku od wielu lat, posiadamy bogate portfolio współpracujących firm. Każdy klient otrzymuje również od nas dokumenty potwierdzające legalność muzyki.

RADIO PUBLICMUSIC 

SKLEP PUBLICMUSIC 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.