Siłownia,koronawirus, ZAIKS oszczędności

Siłownia,koronawirus, ZAIKS oszczędności

Siłownia,koronawirus, ZAIKS oszczędności. Koronawirus całkowicie przemodelował wiele biznesów i przedsiębiorstw w Polsce. Wiele firm padło, wiele zawiesiło działalność do odwołania, a reszta po prostu próbuje jakoś przeżyć w tych trudnych czasach. Dopiero niedawno rząd zezwolił na odblokowanie siłowni, klubów fitness i innych tego typu lokali. Jednak firmy te ciągle próbują wyjść z kłopotów, w które wpadły przez pandemię Covid-19. Nasza firma dzięki swoim usługom jest w stanie pomóc wielu tego typu działalnością.

Dlaczego? Bo zapewniamy oszczędności. Spore oszczędności. Wszystkie salony fitness i siłownie mimo że działają to są obwarowane wieloma obostrzeniami. Część sprzętów musiało zostać zlikwidowanych, konieczne są większe niż dotychczas odstępy od stanowisk. Właściciele siłowni muszą zainstalować w stacje sanitarne oraz dezynfekowanie sprzętów co kilka godzin.

Siłownia, koronawirus i oszczędności z ZAIKS
Siłownia  oszczędności z ZAIKS

Jak oszczędzić?

Siłownia w czasach koronawirus a oszczędności z ZAIKS. Generuje to dodatkowe koszty, do których należy doliczyć jeszcze straty które przyniósł wirus przez czas nieaktywności lokali. W tych czasach trzeba oszczędzać gdzie się tylko da. Poluzowania ZAIKSu w końcu się skończą, a wtedy ponownie będziecie płacić kilkaset złotych albo i ponad tysiąc złotych miesięczne za publiczne odtwarzanie muzyki.

Jak temu zaradzić? Wystarczy zrezygnować z ZAIKS. Jeśli nie wiecie jak to zrobić wystarczy że zgłosicie się do naszej firmy. Nasi pracownicy we wszystkim Wam pomogą, przeprowadzą Was przez wszystkie etapy. A na końcu zaproponują naszą ofertę. Jak prezentuje się ona w dużym skrócie?

Za około 20 zł miesięcznie otrzymujecie nieograniczoną muzykę bez opłat ZAIKS, bez obawy że przyjdzie kontrola. Bez kar, bez problemów i niepokojów. A przede wszystkim z muzyką bez opłat ZAIKS, która nie kosztuje 500 – 1000 zł miesięcznie.

Koronawirus prowadzenie działalności a muzyka ZAIKS

https://www.publicmusic.pl/blog/koronawirus-prowadzenie-dzialalnosci-a-muzyka-zaiks/

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.