Rozpocznij wiosnę w firmie bez opłat ZAIKS, STOART czy ZPAV.

Wiosna to idealny moment na zmiany i odświeżenie oferty w swojej firmie. Niezależnie jaki asortyment posiadacie w swoim sklepie, czy jaką restauracje, kawiarnię czy bar prowadzicie lub posiadacie firmę, zatrudniającą osoby do pracy biurowej, muzyka w trakcie pracy jest ważna i cyklicznie potrzebuje zmiany!

Niestety takiej zmiany nie uświadczycie słuchając popularnych stacji radiowych, tam ciągle słyszymy te same utwory od kilku lat. Jedyna różnica to świąteczne piosenki w grudniu. Słuchanie ciągle tego samego również utrudnia pracę, sprawie że stajemy się zmęczeni i senni. Dlatego dziś polecamy nasze usługi. Po pierwsze dlatego, że nasze utwory są świeże, nowe, niespopularyzowane przez stacje radiowe. Lecz również dlatego że nasze stacje radiowe puszczają muzykę bez ZAIKS.

Muzyka do dyskotek, muzyka do barów czy muzyka do kawiarni. Jeśli szukacie tego typu haseł w Google to musicie wiedzieć, że niezależnie jakiej popularnej muzyki byście nie użyli będziecie musieli uiścić opłaty do ZAIKS. A niejednokrotnie jest tak, że po kontroli ZAIKS przychodzą takie organizacje jak STOART czy ZPAV, nie wspominając o tych mniej znanych. Wszyscy oni żądają (i mają do tego pełne prawo) pieniędzy za publiczne odtwarzanie muzyki.

Dlatego polecamy swoje usługi, w naszej bazie znajdziecie tysiące utworów, do których prawa posiadamy wyłącznie my. Kupując muzykę bez ZAIKS w Publicmusic, prócz wysokiej jakości utworów kupujecie w pełni legalną muzykę i spokój. Spokój spowodowany jest faktem, że do każdego zamówienia dodajemy stosowny certyfikat potwierdzający że w danym lokalu odtwarzana jest jedynie muzyka bez ZAIKS od Publicmusic. Wówczas żaden pracownik ZAIKS nie przeprowadzi u Was żadnych kontroli.

tulips-netherlands-flowers-bloom-159406

Wracając jednak do wiosennych zmian. W naszej ofercie posiadamy tysiące utworów bez ZAIKS z różnych gatunków muzycznych. Punk, Jazz, Dance, Rock czy Pop, każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Więc nawet jeśli jesteście już naszymi klientami to właśnie wiosna jest odpowiednim momentem na to żeby Wasza muzyka została odświeżona o nasze nowe utwory, których ciągle przybywa.

Warto dodać że posiadamy wiele kanałów dystrybucji naszej muzyki bez ZAIKS. Płyty CD, pendrive’y to klasyczne metody dystrybucji i sprzedaży naszej muzyki. Nasza firma jednak idzie wraz z duchem czasu więc oferujemy nowe usługi streamingu naszych utworów w formie kilku tematycznych, internetowych stacji radiowych. Aktywacja takiej usługi jest tak szybka jak przelanie opłaty za usługę. Dostęp otrzymujecie od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Pamiętajcie, że energiczne, wesołe utwory to idealny pomysł by przyciągnąć klientów do Waszego sklepu bądź restauracji na przełomie marca-kwietnia.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.