Pytania i odpowiedzi do Publicmusic


2020-05-08

Pytania i odpowiedzi do Publicmusic. Nasze pytania i odpowiedzi cieszył się sporym zainteresowaniem więc umieszczamy część trzecią znalezionych w sieci pytań i odpowiedzi na temat OZZu, muzyka bez OZZ, muzyka dla sklepu, muzyka do restauracji, muzyka do klubu bez OZZ. Staramy się wybierać te najbardziej popularne i celne pytania o usługę OZZ.

 

Szukam fajnej muzyki do mojej knajpy, takiej klimatycznej. Chodzi mi też o to, żeby nie musiał przy okazji płacić OZZom, ZPAVom ani innym. Coś doradzicie? – Anna

Pytania i odpowiedzi do Publicmusic

 

Chciałbym legalnie odtwarzać muzykę w restauracji, a niestety OZZ się może upomnieć o pieniądze. Skąd zdobyć muzykę, do której Ci mili panowie z OZZ się nie przyczepią? – Mateusz

 

Mam zamiar zakupić do swojego pubu fajną, nastrojową muzykę, żeby klienci mogli się zrelaksować, wyczilować, jak to się teraz mówi. Jakiś Jazz, coś w tym stylu. Gdzie znajdę? – Jacek

 

Na to pytanie odpowiedź jest bardzo prosta. Publicmusic. W naszych materiałach i utworach znajdziecie całą masę piosenek bez opłat OZZ, praktycznie tylko takie. Wszelkie prawa do tych utworów posiada nasza firma i są one Wam udzielane (wraz ze specjalnym certyfikatem) naszym klientom. Kupując u nas utwory otrzymujesz zatem licencję, specjalne wywieszki na drzwi dla inspektorów OZZ oraz oczywiście samą muzykę.

 

Posiadamy bardzo różnorodną muzykę bez OZZ, utwory disco, dla fanów disco-polo, pop, rnb, rock, jazz, blues. Każdy znajdzie coś dla siebie i swojego lokalu, niezależnie od preferencji, charakteru bądź klimatu danego lokalu, pubu, baru czy salonu fryzjerskiego.

 

Też szukam jakieś opcji, żeby nie płacić tych opłat zaiksowi, ale nie za bardzo wiem jak by to obejść. Musiałbym mieć chyba własny zespół i wtedy prawa autorskie należałyby do mnie to by się nikt nie przyczepił. – Andrzej

 

No ja to próbowałem sobie tak radzić, że znalazłem zespół weselny i im zleciłem przygotowanie takiej składanki utworów. No…ale nie dało się tego za bardzo słuchać, jednak kapela weselna a prawdziwi muzycy to często nie to samo. – Michał

 

To nie jest rozwiązanie! Zespół muzyczny gra wszystkiego po trochę, nie obrażając nikogo, spora część takich zespółów naprawdę fajnie organizuje zabawy i bawi ludzi w trakcie wesel, ale jakość muzyczna jest niska.

 

Nasze utwory tworzone są przez profesjonalistów w swoich dziedzinach i działach muzycznych. Kupując utwory jazzowe nie kupujecie ich od weselnego grajka, tylko osób, które od wielu lat grają wyłącznie jazz, itd.

 

I na koniec jeszcze nieco pozytywnych opinii o naszej firmie, Publicmusic

W moim skate shopie gramy muzykę od Publicmusic. Dobra amerykańska nuta, podoba się klientom, bo nawet czasami zagadują – “co to leci na głośnikach? Bo z MTV nie kojarzę” :PP Wszystkie ich utwory, a są ich tysiąca można sobie za darmo odsłuchać na stronie www.publicmusic.pl. Warunki korzystania z praw są przejrzyste i tanio to wychodzi w skali miesiąca. – Janek

Pytania i odpowiedzi do Publicmusic

Z tego co wiem to Zaiks czy Zpav potrafią niezłymi opłatami poczęstować. Mam znajomego, które przycięli. Ja u siebie od niedawna gram muzykę, której OZZ nie może ruszyć, bo mam licencję od Publicmusic (www.publicmusic.pl). Oni robią muzykę specjalnie z myślą o miejscach publicznych – restauracjach, pubach, sklepach itp. Warto od nich kupić, wychodzi to niedrogo, a przynajmniej jest święty spokój.

 

Powiem Ci, że bardzo ciekawe rozwiązanie na problemy z Zaiksem znalazłem na portalu www.publicmusic.pl. Raz, że sprzedają muzykę zwolnioną z takich opłat, a dwa, że współpracują z psychologami, którzy są w stanie dobrać konkretną muzykę pod profil klienta.

 

Mam zamiar z tego skorzystać. Prowadzę restaurację i zależy mi na tym, że to miejsce się dobrze kojarzyło, a oprócz jedzenia, muzyka też jest ważna.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl

Muzyka, piosenki, radio bez opłat  STOART, ZPAV, SAWP, ZASP - bez praw autorskich!

Muzyka, piosenki, radio, klipy/filmy/mp4 bez opłat  STOART, ZPAV, SAWP, ZASP - bez praw autorskich! Muzyka niezależna dla firm, do sklepu, restauracji, w galeriach handlowych wolna/zwolniona od opłat! Licencja na muzykę, piosenki, filmy, etc. Sprawdź cennik! Niskie opłaty lub za darmo!

 

 

Muzyka zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie - bez kosztów organizacji TYPU STOART, ZPAV i innych

Muzyka piosenki radio bez oplat ZAIKS STOART ZPAV SAWP ZASP bez praw autorskich

Każdy prowadzący działalność chce aby w jego właśnie lokalu klienci czuli się jak najlepiej. Żeby w jego lokalu panowała przyjemna atmosfera, żeby klienci chętnie w nim przebywali i chcieli jak najczęściej do niego wracać, a co za tym idzie kupować towary lub usługi w nim serwowane. Jednym z ważniejszych elementów decydującym o atmosferze w danym miejscu jest  dobra muzyka. Muzyka obecnie towarzyszy nam wszędzie, muzykę słyszymy w sklepie, w radio, w restauracji, w galeriach handlowych, pubie, kawiarni, u fryzjera itp. itd. Praktycznie nie ma miejsca gdzie nie towarzyszyłaby nam muzyka. Dlatego prowadząc działalność gospodarczą koniecznie musimy zadbać o to aby w naszym lokalu w tle była słyszalna muzyka. Wydawałoby się nic prostszego. Wystarczy włączyć radio, jakieś płyty CD lub piosenki ściągnięte z internetu. Niestety tutaj czeka nas zaskoczenie bo publiczne odtwarzanie muzyki w sklepie, restauracji, czy jakimkolwiek innym miejscu publicznym obłożone jest opłatami za tzw. publiczne odtwarzanie muzyki. Z tego tytułu pobierają w Polsce opłaty organizacje praw autorskich: ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP, ZASP. Każda z tych organizacji ma prawo pobierać opłaty niezależnie i dlatego trzeba płacić sumę wszystkich opłat dla wszystkich organizacji. Pamiętajcie, jeśli włączycie w swoim lokalu muzykę z radia, TV, internetu, to wiąże się to bezwzględnie z koniecznością odprowadzania opłat dla organizacji praw autorskich za publiczne odtwarzanie muzyki.

 

NASZA OFERTA

Jak wygląda nasza oferta? – muzyka, piosenki, radio, klipy/filmy/mp4 bez opłat dla jakiejkolwiek organizacji - bez praw autorskich. Utwory royalty free.

Muzyka bez ZAIKS STOART ZPAV SAWP ZASP

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, a prawdopodobnie również w Europie, która posiada prawa autorskie do wszystkich oferowanych utworów i nikt inny nie ma prawa do pobierania opłat za naszą własność. Dlatego możemy udzielać dowolnych licencji na publiczne odtwarzanie muzyki. Oferujemy radio bez opłat dla jakichkolwiek tego typu organizacji. Mamy w swojej ofercie kilkanaście tysięcy piosenek bez opłat autorskich, piosenek bez praw autorskich dla jakichkolwiek organizacji praw autorskich. Najbogatsza oferta na rynku royalty free, najlepsza muzyka i piosenki bez praw autorskich! Do tego wszystkiego nasze ceny są najniższe, jesteśmy najtańsi w Polsce. Cena płyty CD to tylko 4 zł. W naszym radiu internetowym  jest tak dużo muzyki, że przesłuchanie wszystkich piosenek może zając pół roku bez powtórzenia utworu. Jest wiele stacji do wyboru od stacji spokojnych – Chillout, Restaurant, przez stacje Shop, Pub do Fitness. Oferujemy też osobną stację Christmas, bardzo obleganą przez naszych słuchaczy na święta.

W celu przetestowania naszego radia internetowego proszę przesłać nam swój adres email, a wyślemy dostęp na dziesięć dni zupełnie bezpłatnie.

Do niedawna jeszcze przeszkodą do puszczania piosenek w Twoim lokalu były licencje i wysokie opłaty. Dziś już nie ma tego problemu. Przedmiotem naszej oferty jest muzyka bez praw autorskich, która jest zwolniona z opłat dla jakichkolwiek organizacji praw autorskich. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów!

 

Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. W naszym składzie znajdują się specjaliści, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Zespół Publicmusic tworzą m.in. wydawcy płyt CD, którzy doskonale znają się na prawnych aspektach publicznego odtwarzania muzyki zwolnionej od kosztów autorskich.

Nasze radio internetowe bez licencji i tym samym radio bez opłat za publiczne odtwarzanie wyróżnia się nie tylko świetną jakością, ale również niską ceną. A przy zakupie muzyki na nośnikach typu CD/pendrive, koszt jednego albumu muzycznego to tylko 4 zł.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, nie ma nic prostszego! Nasza muzyka bez opłat autorskich, bez opłat dla organizacji autorskich może dotrzeć do Ciebie poprzez nasze radio internetowe lub na pendrive, płycie CD oraz na naszych serwerach, z których samodzielnie będziesz mógł ją pobrać. Do wszystkich udostępnianych w naszym radiu piosenek bez praw autorskich i tym samym bez opłat dla organizacji autorskich posiadamy sami odpowiednie prawa autorskie, dzięki czemu ich publiczne odtwarzanie jest legalne.Muzyka bez licencji STOART, ZPAV i innych organizacji, bez opłat za publiczne odtwarzanie -  (Royalty Free)

Muzyka bez ZAIKS STOART dla firm do sklepu restauracji w galeriach handlowych wolnazwolniona od oplat Licencja na muzyke piosenki filmy cennik za darmo

W naszej ofercie znajduje się różnorodna muzyka bez praw autorskich jakichkolwiek organizacji. W radiu dostępne są utwory bez licencji z wielu różnych gatunków, takich jak m.in. latino, smooth jazz, chillout, disco czy pop. Sezonowo proponujemy również świąteczne składanki utworów zwolnionych z opłat STOART i ZPAV i innych tego typu organizacji. Ponieważ zapewniamy muzykę w różnych stylach, w naszym radiu coś dla siebie znajdzie każdy meloman. To oczywiste, że inne piosenki nadają się do publicznego odtwarzania w galerii handlowej, a inne w barze – właśnie dlatego nasza oferta jest tak zróżnicowana i szeroka.

Chcesz mieć pewność, że udostępniana przez nasze radio internetowe muzyka bez licencji przypadnie do gustu Tobie oraz Twoim gościom? Dajemy Ci możliwość wypróbowania radia przez kilka dni! Aby skorzystać z tej opcji skontaktuj się z naszą firmą drogą mailową – wyślemy Ci login testowy, dzięki któremu upewnisz się, czy nasza muzyka bez praw autorskich i muzyka zwolniona z opłat dla jakiejkolwiek organizacji spełnia Twoje oczekiwania.

Nasze radio bez opłat autorskich STOART i ZPAV i innych organizacji działa zarówno poprzez przeglądarkę, jak i dzięki aplikacji pobranej na komputer, komórkę lub tablet. Zachęcamy do przesłuchania naszych utworów bez opłat, które znajdują się na tej stronie. Jeżeli preferujesz konkretny gatunek, daj nam znać – nasi specjaliści przygotują dla Ciebie spersonalizowaną składankę najlepszych piosenek bez licencji.

Na tej stronie prezentujemy oczywiście tylko wybrane, przykładowe ale najbardziej reprezentatywne utwory. W naszych stacjach radiowych znajdziecie Państwo tysiące następnych utworów.

Można też podać nam styl (style) muzyki, które Państwu odpowiadają, a nasi specjaliści dobiorą w tym stylu odpowiednią dla Państwa "pętlę odtwarzania". Ponieważ wszystkie prawa do naszych utworów w całości posiada nasza firma, odtwarzanie naszej muzyki zwalnia z jakichkolwiek opłat na rzecz jakiejkolwiek organizacji ochrony praw autorskich np. STOART, SAWP, ZPAV, ZASP etc. Jeśli zatem szukasz muzyki do sklepu, restauracji, w galeriach handlowych - właśnie znalazłeś. Licencja na muzykę, najlepsze piosenki bez opłat i bez problemów? Zapraszamy.

 

Muzyka, piosenki, radio, filmy bez STOART, ZPAV, SAWP, ZASP. Muzyka bez praw autorskich dla firm, do sklepu, restauracji, w galeriach handlowych wolna/zwolniona od opłat! Licencja na muzykę, piosenki, filmy, etc. Sprawdź cennik! Niskie opłaty lub za darmo!