Publicmusic może uratować Twoją firmę.

Publicmusic może uratować Twoją firmę.

Publicmusic może uratować Twoją firmę. Tytuł to wcale nie clickbait. Jaka jest sytuacja na świecie, a w szczególności w Polsce wiemy doskonale. Rozprzestrzenianie się wirusa całkowicie wywróciło do góry nogami gospodarkę i ekonomię. Powrót do normalności będzie trwał miesiącami, a wiele firm na pewno tego procesu nie przetrwa. Zabiją je koszty i fakt, że programy naprawcze rządu okażą się niewystarczające. Dlatego właśnie Publicmusic może uratować Waszą firmę.

Jeśli jesteście abonamentami ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP. Czy kilku z nich, skontaktujcie się z nami, pomożemy Wam zrezygnować z ich usług. Wyjaśnimy jak to zrobić by odbyło się wszystko bezproblemowo. Pomożemy sporządzić druki, powiemy gdzie je wysłać, z kim się kontaktować. O nic nie będziecie się musieli martwić.

No ale co potem? Muzyka w firmie w czasach po kryzysie musi rozbrzmiewać. Musi być czuć, że wszystko wraca do normalności, musicie kusić nowych klientów. Dlatego gdy zrezygnujecie z opłat ZAIKS będziecie mogli skorzystać z naszych usług i zyskać ogromne oszczędności. Stawki ZAIKS w zależności od powierzchni lokalu, ilości stanowisk, pracowników czy liczby klientów która przewija się przez firma mogą wynosić nawet kilkaset złotych. Często dochodząc do tysiąca. Dodajmy do tego, że w dzisiejszych czasach bardzo rzadko płaci się wyłącznie jednej OZZ. Po ZAIKS często przychodzi STOART czy ZPAV. Niestety.

Publicmusic może uratować Twoją firmę.
Publicmusic może uratować Twoją firmę.

Publicmusic może uratować Twoją firmę.

Gdy zamiast płacenia kilkuset złotych miesięcznie będziecie płacili 20-30 zł za odtwarzanie licencjonowanej, oryginalnej muzyki bez opłat ZAIKAS od razu poczujecie oszczędność takiej rozwiązania. A to dopiero pierwszy krok. Zrozumiecie że na wszystkich aspektach działalności można zaoszczędzić, wystarczy poszukać.

Dlatego tytuł nie jest przesadzony, Publicmusic daje nadzieje w czasach kryzysu, nadzieję, że nie wszystkie opłaty są mega rozbuchane przez przesadnie nakręconą gospodarkę, która obecnie przeżywa ogromny kryzys.

Zawsze podkreślamy, że nasza muzyka jest w pełni legalna, posiadamy do niej wyłączne prawa i udostępniamy naszym klientom licencje na papierze. Dodatkowo pomagamy w całym procesie rezygnacji z ZAIKS i przejściu na naszą platformę. Możemy dostarczyć Wam muzykę na pendrive, płycie CD, a nawet poprzez radio internetowe w ciągu jednego dnia. A nawet kilku godzin!

Oszukiwanie ZAIKS się nie opłaca

Publicmusic 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.