Przyjęcia i komunia w lokalu, a ZAIKS

Przyjęcia i komunia w lokalu, a ZAIKS

Przyjęcia i komunia w lokalu, a ZAIKS

Przyjęcia i komunia w lokalu, a ZAIKS. Już niebawem rozpocznie się sezon komunijny czyli przyjęcia organizowane z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dla wielu lokali jest to okres wzmożonej pracy, na imprezy te jednak nie zamawia się DJ czy zespołu muzycznego. Czy można więc jakoś urozmaicić taką imprezę puszczając w tle nieco wyciszoną muzykę? Oczywiście!

Jest jednak drobny problem jak zwykle w tym przypadku. Jeśli jesteście rodzicami i wyprawiacie takie przyjęcie będziecie chcieli aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Również muzyka. Co jeśli lokal nie będzie chciał puścić muzyki z radia przez strach przed ZAIKSem? Wówczas możecie polecić skorzystanie z naszej oferty.

Nawet jeśli potrzebujecie muzykę „na już” nie ma problemu! Nie musicie czekać aż wyślemy Wam nasze nośniki z muzyką, możemy udostępnić Wam naszą internetową radiostację, na której puszczamy muzykę całkowicie bez ZAIKS. Wówczas wystarczy Wam laptop bądź nawet telefon z internetem i możecie organizować imprezę z oprawą muzyczną, za którą nie zapłacicie kar do ZAIKS.

Przyjęcia i komunia w lokalu, a ZAIKS
Przyjęcia i komunia w lokalu, a ZAIKS

Przyjęcia i komunia w lokalu, a ZAIKS

Jak już pewnie zdążyliście się dowiedzieć w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór utworów muzyczny ze wszystkich gatunków muzycznych. Zarówno wokalne jak i instrumentalne wersje utworów muzycznych. Idealnie nadają się na wesele, imprezy okolicznościowe czy komunie właśnie. Jeśli właściciele lokalu nie słyszeli o naszej firmie dajcie im namiary na naszą stronę internetową. Pomożemy, doradzimy. Jeśli jesteście właścicielami restauracji bądź innego typu lokalu, w którym będziecie organizować komunię, a rodzice zarządzali muzyki to dobrze trafiliście!

Jeśli do tej pory celowo nie decydowaliście się na publiczne odtwarzanie muzyki właśnie z powodu konieczności płacenia olbrzymich opłat ZAIKS, teraz możecie to zmienić. Jak? Decydując się na naszą ofertę. Z naszą muzyką otrzymujecie muzykę na wybranym nośniku, wszelkie certyfikaty oraz święty spokój. Warto dodać że nasi pracownicy chętnie dobierają muzykę pod naszych klientów, w zależności od profilu firmy, lokalu, organizowanych imprez czy klientów. Doradztwo w wyborze muzyki całkowicie gratis.

 

Muzyka bez ZAIKS dla kamerzystów weselnych