Oszukiwanie ZAIKS się nie opłaca

Oszukiwanie ZAIKS się nie opłaca

Oszukiwanie ZAIKS się nie opłaca. Tytuł tego wpisu jest dość wymowny, ale nie martwcie się. To żaden clickbait czy inne głupie naciąganie klientów. Przedstawimy dziś konkretne fakty na temat naszej usługi, dzięki, którym na dobre rozstaniecie się z ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP.

Szara strefa niepłacących ZAIKS w Polsce wydaje się pozostawać bez zmian. Oczywiście kontrolerzy robią wszystko by dotrzeć do wszystkich firm. Jedna tych pojawia się rokrocznie kilkanaście tysięcy, ciężko dotrzeć do każdego. Tym bardziej że nie każda działalność czy firma musi płacić tantiemy dla twórców.

I sporo przedsiębiorców tak sobie to kalkuluje. Nie ma szans by ZAIKS do mnie dotarł. Niestety są w błędzie. ZAIKS prędzej czy później namierzy firmę, która unika płacenia obowiązkowych opłat. Wówczas są kary, jest krzyk i niepotrzebne nerwy.

Oszukiwanie ZAIKS się nie opłaca
Oszukiwanie ZAIKS się nie opłaca

Oszukiwanie ZAIKS się nie opłaca

Dlaczego oszukiwanie ZAIKS się nie opłaca? Ponieważ nie trzeba wcale płacić od kilkuset złotych w górę, miesięcznie. W Publicmusic posiadamy kilkanaście pakietów, dzięki którym możemy dopasować się do każdego klienta. Dlatego wszystko jest zależne od tego na jak długo chcecie podpisać z nami umowę. Przy czym nawet 45 zł opłata za jeden miesiąc bez abonamentu jest bardzo atrakcyjna. Jeśli patrzymy z perspektywy podpisywania wieloletniej umowy z ZAIKS, nawet bardzo.

Jednak jeśli zdecydujecie się na dwuletnią umowę z nami będziecie płacić 18 zł miesięcznie. To jest po prostu miażdżąca oferta. Nie znajdziecie nigdzie indziej lepszej. Porównując to do ZAIKS – płacenia OZZ całkowicie mija się z celem. Całe zestawienie znajdziecie poniżej. Ewentualnie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie obszerne dane i informacje na temat naszej oferty.

Pamiętajcie, że kupno naszej muzyki CAŁKOWICIE zwalnia z opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP. Nikt nigdy nie zgłosi się do Was odnośnie tantiem za publiczne odtwarzanie muzyki. Firma Publicmusic posiada całkowite i wyłączne prawa do sprzedawanej muzyki.

Oferta na muzykę bez ZAIKS - ile to kosztuje?
Oferta na muzykę bez ZAIKS – ile to kosztuje?

fot. Pexels.com

Muzyka w gabinecie dentystycznym, a płacenie ZAIKS

Nasz sklep znajdziecie tutaj.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.