Oszukiwanie OZZ się nie opłaca


2020-02-08

Oszukiwanie OZZ się nie opłaca. Tytuł tego wpisu jest dość wymowny, ale nie martwcie się. To żaden clickbait czy inne głupie naciąganie klientów. Przedstawimy dziś konkretne fakty na temat naszej usługi, dzięki, którym na dobre rozstaniecie się z OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP.

 

Szara strefa niepłacących OZZ w Polsce wydaje się pozostawać bez zmian. Oczywiście kontrolerzy robią wszystko by dotrzeć do wszystkich firm. Jedna tych pojawia się rokrocznie kilkanaście tysięcy, ciężko dotrzeć do każdego. Tym bardziej że nie każda działalność czy firma musi płacić tantiemy dla twórców.

 

I sporo przedsiębiorców tak sobie to kalkuluje. Nie ma szans by OZZ do mnie dotarł. Niestety są w błędzie. OZZ prędzej czy później namierzy firmę, która unika płacenia obowiązkowych opłat. Wówczas są kary, jest krzyk i niepotrzebne nerwy.

Oszukiwanie OZZ się nie opłaca

Dlaczego oszukiwanie OZZ się nie opłaca? Ponieważ nie trzeba wcale płacić od kilkuset złotych w górę, miesięcznie. W Publicmusic posiadamy kilkanaście pakietów, dzięki którym możemy dopasować się do każdego klienta. Dlatego wszystko jest zależne od tego na jak długo chcecie podpisać z nami umowę. Przy czym nawet 45 zł opłata za jeden miesiąc bez abonamentu jest bardzo atrakcyjna. Jeśli patrzymy z perspektywy podpisywania wieloletniej umowy z OZZ, nawet bardzo.

 

Jednak jeśli zdecydujecie się na dwuletnią umowę z nami będziecie płacić 18 zł miesięcznie. To jest po prostu miażdżąca oferta. Nie znajdziecie nigdzie indziej lepszej. Porównując to do OZZ – płacenia OZZ całkowicie mija się z celem. Całe zestawienie znajdziecie poniżej. Ewentualnie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie obszerne dane i informacje na temat naszej oferty.

 

Pamiętajcie, że kupno naszej muzyki CAŁKOWICIE zwalnia z opłat dla OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP. Nikt nigdy nie zgłosi się do Was odnośnie tantiem za publiczne odtwarzanie muzyki. Firma Publicmusic posiada całkowite i wyłączne prawa do sprzedawanej muzyki.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl