Oszczędzaj w nowym 2020 roku z Publicmusic

Oszczędzaj w nowym 2020 roku z Publicmusic

Oszczędzaj w nowym 2020 roku z Publicmusic. Nowy rok to zawsze podwyżki. Wyższe ceny prądu, gazu, mediów, droższe produkty spożywcze, chemiczne, wyższe rachunki, wyższe usługi. Proces ten postępuje z roku na rok, spowodowany jest inflacją, zwiększaniem dochodów. Jednak czasami warto zastanowić się jak można zaoszczędzić. My podpowiadamy w jaki sposób, oczywiście chodzi jak zwykle, o ZAIKS.

Z opłatami ZAIKS od publiczne odtwarzania w firmie jest coraz gorzej. Opłaty są wysokie, kontrolerzy nieprzystępni, zasady według wielu niejasne. W każdym razie zależność opłat ZAIKS od lokalizacji, umiejscowienia, ilości klientów jest uciążliwa dla wielu przedsiębiorców. Dla niektórych jest to pewna niedogodność, dla niektórych spore utrudnienie, dla wielu będzie to opłata zamykająca działalność. Niestety, więc jak oszczędzić w 2020 roku prowadząc firmę.

Oszczędzaj w nowym 2020 roku z Publicmusic
Oszczędzaj w nowym 2020 roku z Publicmusic

Oszczędzaj w nowym 2020 roku z Publicmusic

Oszczędności zaczynają się tam gdzie kończy się ZAIKS, STOART czy ZPAV oraz SAWP. Publicmusic to oszczędności. Posiadamy wiele planów abonamentowych, które będą dopasowane do różnego rodzaju działalności. Mała czy duża firma oszczędności będą spore. Prócz tego możliwe jest kupowanie muzyki nawet na sztuki, na płytach CD, pendrive czy wykupienie dostępu do kilku naszych stacji radiowych.

Radio internetowe, streaming to stosunkowo nowe rozwiązania, ale zyskujące popularność. Nasze usługi możecie mieć miesięcznie już za niecałe 20 zł. Nie sprawdzamy jak duża jest Wasza firma, ilu klientów przewija się w ciągu dnia czy gdzie się znajduje. Nie wnikamy w Waszą działalność, udostępniamy jedynie muzykę za naprawdę niską opłatę. Mieliśmy już przypadki, że firmy z opłat ZAIKS wynoszących 200-300 zł schodzili na 20-40 zł. Jest to spora różnica w cenie i zarazem spora oszczędność.

Więcej szczegółów oszczędzania z Publicmusic znajdziecie na naszej stronie internetowej, która jest jednocześnie sklepem. Znajdziecie tam wszystkie informacje oraz możliwość przesłuchania naszych utworów, a także bezpośredniego kupna muzyki bez ZAIKS, która się Wam podoba lub pasuje do Waszej działalności. Nasi pracownicy dodatkowo są w stanie pomóc w doborze muzyki.

 

Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS

Link do artykułu: https://www.publicmusic.pl/blog/organizacja-sylwestra-2019-bez-zaiks/ 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.