Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS

Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS

Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS. Sylwester to największa impreza w roku. Niezależnie czy macie małą restauracje, hotel, kawiarnie czy klub. Wszyscy organizujecie zabawę sylwestrowa. Można na tym dobrze zarobić, ale i zwiększa się prestiż takiego lokalu. Dlatego organizacja Sylwestra w tym roku to obowiązek. Jednak co zrobić jeśli nie stać Was na zespół czy DJ? Nie płacicie dotąd ZAIKS bo nie potrzebowaliście muzyki w lokalu? Z pomocą przychodzi Publicmusic!

Od razu zaznaczamy, że nie zalecamy próbowania oszukiwania ZAIKS w trakcie Sylwestra (w jakikolwiek inny sposób również nie) ponieważ kontrole w tym jednym dniu są bardzo wzmożone. Poza tym bardzo łatwo ZAIKSowi namierzyć w jakich lokalach odbywał się Sylwester i gdzie grała jaka muzyka. Dziś w czasach Facebooka, Instagrama czy Snapchata wystarczy kilka kliknięć by zobaczyć filmiki z jakiejkolwiek imprezy.

Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS
Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS

Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS

Tak więc nawet nie myślcie żeby puszczać publicznie muzykę bez opłaconego ZAIKSu w swoim lokalu. No chyba, że mówimy o muzyce, która nie jest wpisana do bazy ZAIKS, do której ktoś inny posiada licencję. Mówimy o muzyce z Publicmusic. Dokładnie tak. Posiadamy utwory odpowiednie na każdą okazję, niezależnie czy to okres świąteczne czy sam Sylwester! Z naszą muzyką Wasi goście będą bawić się tak samo, a nawet i lepiej niż przy znanych utworach muzycznych.

Wszystkie nasze piosenki są nagrane w wysokiej jakości ale i są po prostu dobrymi utworami, przy których bawią się wszyscy. Nie zapominajmy o tym że Sylwester to dość specyficzny dzień. Potrzeba muzyki z naprawdę wielu gatunków by zadowolić wszystkich gości. W naszej bazie utworów mamy kilkadziesiąt tysięcy piosenek, odpowiednich na każdy dzień roku! Ponadto warto zaznaczyć że nasi pracownicy są w stanie dobrać odpowiednie utwory dla Was! Wszystko całkowicie bezpłatnie, płacicie jedynie za licencję.

Skontaktujcie się z nami, a na pewno jeszcze na tydzień czy dwa tygodnie przez Sylwestrem będziecie mieli dostarczoną muzykę na ten szczególny dzień!

Czym wyróżnia się Publicmusic na tle konkurencji i ZAIKS?

https://www.publicmusic.pl/blog/czym-wyroznia-sie-publicmusic-na-tle-konkurencji-i-zaiks/

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.