Okres zimowy w firmie bez ZAIKS, STOART i wysokich opłat.

Powoli kończy się jesień i zaczyna kolejna pora roku, w zimie częściej przesiaduje się wewnątrz lokali, pubów, restauracji czy kawiarni. Nie ma już nawet możliwości wypicia kawy na zewnątrz gdyż właściciele firm zamykają ogródki i tarasy. Dlatego warto zadbać by wewnątrz naszych lokali było ciepło, przytulnie, a z głośników grała przyjemna muzyka

Jednak jaka muzyka ma grać z głośników w naszych firmach? Ta znana z radia? Oczywiście, że nie. Sezon zimowy to w radiach przeważnie okres postojowy, nie pojawiają się wówczas żadne nowe przeboje, jesteśmy zamęczani ciągle tymi samymi utworami, które wszyscy znają i które powoli zaczynają grać nam na nerwach. Dlaczego zatem się męczyć z muzyką z radia i telewizji, skoro musimy za to dodatkowo płacić ponieważ opłaty ZAIKS za publiczne odtwarzanie muzyki w miejscach publicznych jest obowiązkowe.

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że nasze opłaty są niższe i nie są uwarunkowane od metrów kwadratowych i innych dziwnych zasad jakie obowiązują w STOART, ZPAV czy ZAIKS. U nas wszystko jest przejrzyste, możecie przesłuchać wszystkie utwory przed kupnem, płacicie raz bądź wykupujecie abonament. Wszystko jest opisane, a w razie jakichkolwiek problemów i pytań nasi pracownicy chętnie Państwu pomogą.

1

W okresie zimowym w firmach opłaty za prowadzenie firmy zawsze wzrastają. Dochodzą wyższe opłaty za energię elektryczną, w tym głównie za światło bo pracujemy dłużej, szybciej robi się ciemno, a i częściej dni są ciemniejsze. Większe opłaty dotyczą również ogrzewania z racji zimniejszych dni. Kolejne opłaty mogą wynikać z konieczności odśnieżania bądź większych kosztów za czyszczenie powierzchni naszych firm, ponieważ więcej 'nosi' się z zewnątrz.

Ale to wszystko jest wiadome dla osób, które posiadają już firmy, piszemy to jako informację dla tych wszystkich nowych przedsiębiorców, którzy dopiero w tym roku założyli swoje firmy i jest to ich pierwszy zimowy sezon.

Zatem nie dokładajmy sobie dodatkowych kosztów poprzez opłaty ZAIKS za publiczne odtwarzanie muzyki w firmach. Oczywiście niczego nie nakazujemy, ale pokazujemy że od płacenia składek ZAIKS, STOART czy ZPAV jest alternatywa, która jest tańsza i podobna jakościowo, a czasami nawet i lepsza bo potrafimy idealnie dobrać muzykę do danej firmy naszych klientów.

Podczas dobierania muzyki bez ZAIKS dla naszych klientów bierzemy pod uwagę wiele czynników. Potencjalnych klientów, przedział wiekowy, powierzchnię lokalu, rodzaj wykonywanej działalności, ilość klientów i inne wartości. Zawsze dbamy o to by nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą bo wiemy że wiąże się to również z polecaniem naszej firmy innym przedsiębiorcom.

Pamiętajcie, w zimie w radiu nie są nadawane żadne nowe piosenki, ciągle dostajemy te same utwory i ewentualnie kolędy czy piosenki, które nie są w żaden sposób związane ze świętami, ale już się tak przyjęło że są nadawane, co niespecjalnie dobrze wpływa na odbiór klientów takiej firmy. Dlatego polecamy nasze usługi, ceny są naprawdę niskie, wszystko jest przejrzyste, a każdy utwór można przesłuchać.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.