Oferta na muzykę bez ZAIKS - ile to kosztuje?

Oferta na muzykę bez ZAIKS – ile to kosztuje?

Oferta na muzykę bez ZAIKS – ile to kosztuje?

Oferta na muzykę bez ZAIKS – ile to kosztuje? No właśnie, szukacie alternatyw od ZAIKS, STOART czy ZPAV bo wizytę złożyli Wam kontrolerzy, albo przestraszyliście się (słusznie) wysokich opłat i kar, o których słyszeliście. Znajdujecie firmę Publicmusic, która od ponad 20 lat działa na rynku i obsługuje wiele firm i organizacji. Co dalej? Nasza firma stawia na jasne i przejrzyste zasady. To nasza największa zaleta, prócz oczywiście najwyższej jakości muzyki.

Jak kształtuje się nasz cennik? Można kupować muzykę pojedynczo lub w pakietach oraz jednorazowo i miesięcznie. Wszystko zależy od potrzeb naszych klientów. Poniżej znajdziecie tabelę w której wyszczególnione są wszystkie plany taryfowe i opłaty. Jak widać najbardziej opłaca się korzystać z naszej oferty zamawiając usługę na rok czy dwa lata, wówczas zapłacimy kolejno jedynie 22 lub 18 zł miesięcznie. Opłata jest tak niska że nawet mikroprzedsiębiocy z firmami jednoosobowymi jej nie odczują.

Ofert na muzykę bez ZAIKS - ile to kosztuje?
Ofert na muzykę bez ZAIKS – ile to kosztuje?

Oferta na muzykę bez ZAIKS – ile to kosztuje?

Oferta na muzykę bez ZAIKS – ile to kosztuje? Pełną ofertę z szczegółowo opisanymi poszczególnymi planami i opłatami znajdziecie po tym linkiem. Zalecamy się z nim zapoznać bądź po prostu wysłać nam maila lub skontaktować się telefonicznie. Posiadamy również usługę radia internetowego bez ZAIKS, które możemy udostępnić naszym klientom w ciągu kilku chwil. W przypadku gdy wiecie że będziecie mieli kontrolę z ZAIKSu możemy pomóc w kilka chwil. Wystarczy do nas zadzwonić.

Warto również nadmienić czy kupując naszą muzykę nie musicie dodatkowo płacić za metraż czy opłata za muzykę jest zależna od typu Waszej firmy, lokalizacji czy właśnie metrażu. A tak to często działa w przypadku ZAIKS, po którym często po kolejne opłaty przychodzi STOART czy ZPAV. U nas płacisz raz, bardzo niską opłatę i masz spokój ze wszystkimi organizacjami OZZ.

 

Oferta na muzykę bez ZAIKS - ile to kosztuje?
Oferta na muzykę bez ZAIKS – ile to kosztuje?