Odmrażanie gospodarki i opłaty za ZAIKS

Odmrażanie gospodarki i opłaty za ZAIKS

Odmrażanie gospodarki i opłaty za ZAIKS. Po całkowitej blokadzie kraju przyszedł czas na rozmrażanie gospodarki. Jak wygląda ten proces w praktyce? Stopniowo odblokowywane są kolejne sektory gospodarki. Kolejne firmy mogą rozpoczynać prowadzenie swojej działalności. Jedna rozmrożenie gospodarki wcale nie oznacza powrotu do normalności. Ciągle czekają nas obostrzenia, ogromne utrudnienia w prowadzeniu działalności i brak społecznego zaufania do robienia zakupów w sklepach czy korzystania z firm usługowych.

Dlatego odmrożenie gospodarki nie oznacza, że wrócimy do normalnego zarabiania w swoich firmach. Świat już raczej nie będzie taki sam. Widzimy to w sklepach w których można przebywać w maksymalnie dwie osoby. Nie wspominamy nawet o firmach usługowych jak salony fryzjerskie czy salony piękności. Przedsiębiorstwa te liczą ogromne straty, a wiele z nich nie podniesie się nawet po całkowitym odmrożeniu gospodarki. Co możemy zrobić? Jak można pomóc przedsiębiorcom? My ze swojej strony możemy zaproponować tylko oszczędności.

Odmrażanie gospodarki i opłaty za ZAIKS
Odmrażanie gospodarki i opłaty za ZAIKS

Odmrażanie gospodarki i opłaty za ZAIKS

Nie dajcie się zwieść pozorom. W chwili obecnej ZAIKS co prawda zawiesił pobieranie tantiem od firm za publiczne odtwarzanie muzyki. Ale gdy tylko sytuacja nieco się unormuje, wszystko wróci do normy i będzie jak dawniej. I mówimy tu o momencie gdy rząd całkowicie odblokuje wszystkie działalności. To jednak nie oznacza, że ruch wróci do tego co znamy sprzed epidemii.

Więc wrócicie do swoich firm bez szans na dawne zarobki, a za ZAIKS trzeba będzie płacić jak dawniej. Dlatego dzięki naszej firmie będzie mogli oszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie. To ogromne oszczędności, szczególnie w takich warunkach. Najtańsze pakiety w naszej firmie to praktycznie niecałe 20 zł za miesiąc publicznego odtwarzania naszej muzyki. Średniej wielkości salon fryzjerki potrafi zapłacić za ZAIKS nawet tysiąc złotych. A nie mówimy tu o innych OZZ, które potrafią również pobierać dodatkowe opłaty obok ZAIKS.

Publicmusic może uratować Twoją firmę.

Więcej znajdziecie tutaj:

https://www.publicmusic.pl/blog/publicmusic-moze-uratowac-twoja-firme/  

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.