Na feriach zimowych uważaj na OZZ


2022-02-08

Na feriach zimowych uważaj na OZZ

Na feriach zimowych uważaj na OZZ .Ferie zimowe, olimpiada, lekkie luzowanie obostrzeń, a może by tak puścić w swoim lokalu bądź firmie trochę muzyki. Wielu przedsiębiorców i właścicieli firm tak właśnie myśli. Jednak można bardzo szybko się zderzyć z rzeczywistością. Chodzi oczywiście o ukochany przez przedsiębiorców OZZ, a także STOART, ZPAV i SAWP. I kary związane z nieopłaconym korzystaniem z publicznej muzyki. Publiczne odtwarzanie muzyki w firmie jest oczywiście obarczone koniecznością płacenia 'opłat autorskich’.

 

Często przedsiębiorcy o tym zapominają i chcąc urozmaicić swoim pracownikom czy klientom dzień decydują się na publiczne odtwarzanie muzyki znanej z radia, telewizji czy internetu. Nie jest to podyktowane chęcią oszustwa czy jakimś jawnym łamaniem prawda. Po prostu właściciele firm często nie są świadomi obowiązujących w naszym kraju praw. Niestety takie tłumaczenia na nic się zdadzą w przypadku zetknięcia z OZZ. Kontrolerów nie interesuje takie tłumaczenie. Brak znajomości prawa nie zwalnia z jego przestrzegania i odpowiedzialności. Dlatego regularnie o tym wspominamy na naszym blogu.

Na feriach zimowych uważaj na OZZ

Dlaczego Publicmusic JEST atrakcyjna?

Czy to mała restauracja, czy klub, czy jadłodajnia dla dzieci na koloniach, czy jakokolwiek inna fima. Obowiązkowo, nawet jeśli decydujecie się na publiczne odwarzanie muzyki przez kilka dni musicie zgłosić to do OZZ. Oczywiście będziecie musieli także uiścić stosowną opłatę. Z muzyką do firm Publicmusic nie musicie zgłaszać niczego do OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP. Nie musicie płacić dodatkowych opłat. Wystarczy jedna bardzo niska opłata bo już od 18zł miesięcznie dla naszej firmy i możecie cieszyć się nieograniczoną ilością muzyki.

 

Wybór jest dość duży bo w naszych bazach jest kilkanaście tysięcy różnorodnych utworów, pogrupowanych tematycznie i gatunkowo. Nasi pracownicy dodatkowo mogą pomóc w wyborze odpowiedniej muzyki do Waszej firmy. Licencja i muzyka, dzięki streamingowi i naszej internetowej stacji radiowej jest w gotowości do używania w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl