Muzyka w biurze podróży bez ZAIKS

Muzyka w biurze podróży bez ZAIKS

Muzyka w biurze podróży bez ZAIKS, skąd, jak, za ile? Ostatni sezon zimowy dał nam sporo popalić, może nie był rekordowy pod względem maksymalnego poziomu zimna czy opadów śniegu. Jednak na pewno rekordowy pod względem beznadziejnej pogody do praktycznie końca marca. Teraz wraz z ciepłym kwietniem wszystko budzi się do życia, a ludzie zaczynają myśleć o urlopie.

Urlop jest bardzo ważny dla każdego z nas, niektórzy potrzebują konkretnych wczasów za granicą, a innym starczy jedynie książka i chwila spokoju. Jednak jeśli chodzi o wczasy zagranicą bądź w Polsce to biura podróży mają obecnie pełne ręce roboty. I właśnie dla nich wychodzimy z ofertą. Często w biurach podróży właściciele nie przywiązują wagi dla komfortu klienta, jest słabe oświetlenie, niewygodne krzesła, brak muzyki.

Szczególnie bliska nam jest ta ostatnia niedogodność. Właściciele biur podroży często rezygnują z muzyki w swoich lokalach w związku z wysokimi opłatami ZAIKS, STOART i innych OZZ. Społeczna świadomość, że istnieje alternatywa dla tych organizacji w postaci naszej firmy jest coraz większa, ale takimi artykułami staramy się przebić do kolejnych grup społeczno-gospodarczych.

Muzyka w biurze podróży bez ZAIKS
Muzyka w biurze podróży bez ZAIKS

Muzyka w biurze podróży bez ZAIKS

Warto więc przypominać, że decydując się na naszą firmę stawiacie na ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, setki zadowolonych klientów oraz kilkanaście tysięcy utworów do których posiadamy prawa autorskie. Oznacza to że decydując się na naszą muzykę nie musicie martwić się już nigdy więcej o opłaty ZAIKS. Wszystko to dzięki posiadaniu stosownego certyfikatu posiadania praw do odtwarzania muzyki w swoim lokalu, która nie podlega opłatom ZAIKS.

W biurach podróży klient podejmuje często ważną decyzję, za która musi zapłacić sporo pieniędzy. Warto by czuł się przy tym zrelaksowany i odstresowany. Nasza muzyka w tym pomaga, wystarczy wybrać stosowny pakiet. Posiadamy wszystkie gatunki muzyczne w naszych zbiorach. Nasi pracownicy natomiast zawsze chętnie dobierają muzykę i gatunki w zależności od profilu firmy.

Przyjęcia i komunia w lokalu, a ZAIKS

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.