Muzyka do szkolnej kawiarni i sklepiku, a płacenie ZAIKS.

Witamy ponownie! Wakacje się skończyły i nasze pociechy wróciły do szkół. Szkół nowych, zmodernizowanych bo bez gimnazjów, a z dłuższą podstawówka. Dlaczego o tym piszemy? Bo rodzi to nowe możliwości dla przedsiębiorców, którzy mogą otwierać sklepiki w szkołach podstawowych gdzie teraz będą chodzić starsi uczniowie, którzy chętniej i częściej wydają pieniądze w szkolnych sklepikach i kawiarenkach.

Jeśli więc rozpoczynacie prowadzenie tego typu działalności bądź prowadzicie ją od jakiegoś czasu, ten wpis jest dla Was. Dlaczego? Zacznijmy od tego, że w Polsce możliwe jest używanie utworów muzycznych w szkołach jeśli służą do nauki i edukacji. W żadnym innym wypadku nie jest to dozwolone. To znaczy, oczywiście można publicznie odtwarzać muzykę w szkole, ale wiąże się to z koniecznością opłacania ZAIKS.

Tak, nawet jeśli to mały sklepik i posiadacie mało produktów, a Waszymi klientami są głównie dzieci to musicie opłacać ZAIKS, niezależnie czy jest to mały radioodbiornik czy cały system nagłośnienia, który transmituje radio czy kupioną muzykę. Nawet jeśli posiadacie konto w usłudze streamingowej to przy publicznym odtwarzaniu będzie zmuszeni opłacać ZAIKS.

Nasza firma już niejednokrotnie udowadniała, że jest wstanie zapewnić oprawę muzyczną dla każdego rodzaju firm i działalności. Działamy szybko, sprawnie i jesteśmy w stanie przygotować w ciągu kilku godzin muzykę bez ZAIKS do publicznego odtwarzania. Pomagamy również firmom, które na kontrolę ZAIKS się natknęły i nie wiedzą co teraz robić, bo nie stać ich na ogromne opłaty ZAIKS.

W kawiarenkach i sklepikach szkolnych muszą lecieć szybkie, dynamiczne utwory, których jakość i melodia zrekompensują brak znanych z radia czy telewizji piosenek, które znają i słuchają młodsi odbiorcy. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy utworów ze wszystkich gatunków muzycznych, rap, pop, rock czy reggae. Nasi pracownicy są wstanie przygotować Państwu odpowiedni zestaw biorąc pod uwagę przedział wiekowy odbiorców.

Niech nie wydaje się Wam, że ZAIKS zaniecha kontroli, w ubiegłych latach widać trend wzrostowy jeśli chodzi o ilość przeprowadzanych kontroli ZAIKS. Z pieniędzy tych utrzymuje się również sama organizacja, nie mówiąc już że część przechodzi do rąk twórców. Dlatego polecamy zapoznanie się z naszą ofertą pod poniższym adresem Publicmusic

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.