Muzyka do poczekalni bez ZAIKS i wysokich opłat

Regularnie opisujemy Wam możliwości i miejsca, w których możecie zrezygnować z płacenia wysokich opłat ZAIKS, ZPAV czy STOART na rzecz tańszych alternatyw. Opisywaliśmy już Wam przypadki salonów fryzjerskich, przychodzi lekarskich, salonów meblarskich czy klubów fitness. Dziś przyszedł czas na opisanie publicznego odtwarzania muzyki we wszelkiego rodzaju poczekalniach. 

Poczekalnie spotykamy praktycznie wszędzie, w gabinetach lekarskich, dentystycznych, u fryzjerów, masażystów, ale także w szkołach językowych gdzie rodzice czekają aż ich dzieci skończą dodatkowe zajęcia i korepetycje. Poczekalnie czekają na nas również u notariusza czy urzędach. Wszędzie tam spotykamy się ze smutnymi, niezręcznie cichymi pomieszczeniami, gdzie przesiadujemy z innymi osobami. Czasami puszczane są tam audycje radiowe, jednak one przeplatane są reklamami, których chyba nikt z nas nie lubi.

Teraz pomyślmy o tym z punktu widzenia przedsiębiorcy i właściciela firmy. Klienci nie są zadowoleni jeśli muszą przesiadywać długie minuty, a czasami i godziny w smutnych, cichych pomieszczeniach bądź słuchać niekończących się reklam z popularnych stacji radiowych. A przypomnijmy że jeśli decydujecie się na publiczne odtwarzanie transmisji radiowych musicie płacić abonament ZAIKS. Po ZAIKS do Waszych drzwi zapukają kolejne organizacje, które będą chciały pieniędzy za publiczne odtwarzanie muzyki jak ZPAV i STOART. Bo jak wielokrotnie podkreślamy wszystkie te organizacje mogą pobierać opłaty od przedsiębiorców jednocześnie.

A jaka muzyka nadaje się do poczekalni? Tutaj praktycznie cała nasza baza utworów idealnie się sprawdzi. Posiadamy ogromny przekrój gatunkowy od zwykłego popu i muzyki klubowej, po utwory w rockowych klimatach, a na bluesie i jazzie skończywszy. Ponadto nasi wyspecjalizowani doradcy chętnie pomogą Wam przy odpowiednim doborze muzyki w zależności od wielkości pomieszczenia, typu prowadzenia działalności oraz czasu spędzanego przez klientów w poczekalni.

hhh

Wystarczy do nas zadzwonić, a na pewno pomożemy, doradzimy, załatwimy wszelkie formalności. Nawet jeśli już macie problemy z ZAIKS to jeszcze nic straconego. Zawsze można zrezygnować z 'obowiązkowych' abonamentów i zacząć korzystać z naszej oferty. Wystarczy kontakt pod numery telefonu bądź adres mailowy, które znajdują się na końcu tego wpisy.

Warto jeszcze nadmienić, że korzystając z muzyki bez ZAIKS z Publicmusic jesteście całkowicie zwolnieni z opłat za publiczne odtwarzanie muzyki z ZAIKS, STOART, ZPAV i innych organizacji pobierających za to opłaty. Posiadamy wszelkie prawa do posiadanych i sprzedawanych przez nas utworów, naszym klientom przekazujemy stosowne certyfikaty, które sprawiają że ZAIKS nie może na Was już nałożyć żadnej kary.

[email protected]

tel.  8888 999 00 – inf. Krzysztof ||| tel.  604148866 – inf. Adrianna
tel.  42 2309585- stacjonarny – biuro handlowe

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.