Muzyka do Centrum Zabaw, Parków Zabaw i Dzień Dziecka – bez ZAIKS!

Jeszcze nieco ponad dwa tygodnie do Dnia Dziecka, wiele osób zabiera wówczas swoje pociechy na jakąś wycieczkę do zoo, parku, wypad rowerami za miasto. Coraz większą popularnością cieszą się jednak Centra Zabaw czy Parki Zabaw w zamkniętej przestrzeni, nowoczesne, klimatyzowane, duże pomieszczenia gdzie dzieci mogą wyszaleć się przez cały dzień. Właśnie dla właścicieli takich placów zabaw powstała również oferta Publicmusic. Zauważyliście zapewne, że u konkurencji gra muzyka, znane dziecięce utwory, lub te mniej znane wesołe, energetyczne bądź spokojne piosenki. Gdzie w tym wszystkim jest ZAIKS?Oczywiście nawet utwory dziecięce puszczane z YouTube’a (co jest coraz częstszym procederem w Centrach Zabaw czy lokalach i firmach) są objęte konkretnymi licencjami i konieczne jest płacenie opłat dla ZAIKS, STOART czy ZPAV za publiczne ich odtwarzanie. Więc na nic się zdadzą tłumaczenia, że to przecież nie radio czy pliki muzyczne, a „muzyka z filmików” kara zawsze będzie taka sama i pewnie konieczność podpisania umowy z ZAIKSem na przyszłość.

A można przecież skorzystać z naszej oferty, ogromna biblioteka utworów pozbawionych praw autorskich w posiadaniu ZAIKS, tzn. pełne prawa własności posiadamy my, Publicmusic. Każdy nasz klient otrzymuje pomoc podczas rezygnacji z usług ZAIKS, stosowny certyfikat i pomoc w wyborze utworów. Wszelkie urodziny czy zabawy dzieci w centrach i placach zabaw. Dzieci młodsze i starsze, dla wszystkich znajdziemy odpowiednie utwory.

Nie zapominajmy również, że bardzo często przy takich placach zabaw znajdują się małe kawiarnie czy miejsca, w którym na swoje pociechy czekają rodzice, dla których jest to chwila przerwy, odpoczynku, relaksu czy rozmowy ze znajomymi, których dzieci również są na placu zabaw. Wówczas również przydałaby się jakaś nastrojowa, relaksacyjna muzyka przygrywająca w tle. Oczywiście najlepiej taka by ZAIKS nie rościł do nich praw. Oczywiście również taką muzykę posiadamy.

Ostatnimi czasy zaktualizowaliśmy naszą stronę internetową i teraz przesłuchiwanie oraz kupowanie płyt i utworów jest jeszcze prostsze! Każdą płytę możecie przed kupnem przesłuchać praktycznie w całości, wybrać odpowiednie pakiety i skorzystać z promocji oraz niskich cen naszych utworów!

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.