Muzyka do biura rachunkowego, ksiegowość bez OZZ


2018-11-07

Muzyka do biura rachunkowego, księgowość bez OZZ. Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na własną działalność gospodarczą, jest to podyktowane chęcią większych zarobków, spełnieniem swoich marzeń czy po prostu koniecznością. Na początku można samemu prowadzić własne rachunki, jednak dość szybko okazuje się że nie ma to sensu i trzeba sprawy przykazać do prawdziwej księgowej czy biura rachunkowego. I ten artykuł jest kierowany właśnie do tego typu biur. Oczywiście kto jak kto, ale oni wiedzą, że publiczne odtwarzanie muzyki jest nielegalne jeśli nie opłacimy OZZu.

Muzyka do biura rachunkowego, ksiegowość bez OZZ

Sporo jednak firm nie wie, że istnieje alternatywa na tym zagarniętym przez OZZ, ZPAV, STOART czy SEWP rynku. Że istnieje możliwość puszczania muzyki w trakcie swojej pracy, a przy tym nie płacić wysokich danin na OZZ. Oczywiście wybór jest prosty: Publicmusic. Wybierając naszą firmę decydujecie się na ofertę profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Współpracujemy z setkami firm w całej Polsce. Dostarczamy najwyższej jakości muzykę za którą nie trzeba płacić OZZ.

 

Ale zauważyliście że w biurach rachunkowych czy u księgowych nie ma żadnej muzyki? Często przesiaduje się tam kilkanaście lub kilkadziesiąt minut w ciszy, co jest wybitnie niekomfortowe. Oczywiście opłaty OZZ są zbyt wysokie i dlatego rezygnuje się z puszczania radia w takich miejscach. Jednak korzystanie z naszej oferty gdzie opłata miesięczna za publiczne odtwarzanie muzyki bez OZZ wynosi nieco ponad 12 zł jest chyba opłacalne? No właśnie, a ciągle spotykamy się z ludźmi i firmami, które nie mają świadomości istnienia takiej firmy jak nasza. Po to są właśnie tego typu artykuły.

 

W trakcie gdy petenci czekają na swoją kolej, lub są już przy stanowisku księgowego panuje niezręczna cisza, która negatywnie wpływa na samopoczucie. Gdyby tego typu firmy zdecydowały się na naszą muzykę bez OZZ do firm poprawiłaby się jakość świadczonych usług ale i same warunki pracy dla księgowych. Koszt nie jest duży, jest tak naprawdę szokująco nisko, a korzyści spore.

 

Sprawdźcie naszą ofertę tutaj: http://publicmusic.pl/

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl