Muzyka bez ZAIKS – Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław.


2019-02-04

Muzyka bez ZAIKS – Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław. Jak to jest z tymi regionami w Polsce i płaceniem ZAIKSu. Często w Google wyszukujecie hasła jak „muzyka bez ZAIKS”, „Muzyka bez ZAIKS Wrocław” itp. Jak wygląda ten problem w skali kraju? Śpieszymy z odpowiedziami. Na wstępie zaznaczymy że wpisując w Google frazy z lokalizacjami jak Katowice, Gdańsk, Kraków ograniczacie się jedynie do firm lokalnych.

Muzyka bez ZAIKS – Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław.

Nasza firma działa na terenie całego kraju, nie musimy być obecni w Waszych miastach by zapewnić sprawne i dobre usługi naszej firmy. Jeśli wpiszecie w Google nazwę miasta to algorytmy Google wyszukują automatycznie firmy świadczące te usługi z siedzibami w danych miastach. Tak jest jeśli strony są źle zoptymalizowane i firma świadcząca usługi muzyki bez ZAIKS nie obsługuje firm w danej lokalizacji. Na szczęście nasza firma jest liderem w dostarczaniu muzyki bez praw ZAIKS do firm i lokali w całej Polsce.

 

Publicmusic posiada setki obsługiwanych firm w całej Polsce, obsługujemy małe i duży firmy we wszystkich województwach. Jeśli jesteście z Katowic, Krakowa, Warszawy czy chociażby z Opola bez problemów możecie skorzystać z naszej usługi. Dlaczego? Działamy w internecie i w pełni korzystamy z możliwości jakie daje internet w 2019 roku. Po podpisaniu umowy, kupnie muzyki przez nas sklep internetowy możemy wysłać Wam nośnik fizycznie bądź przesłać linki do pobrania wersji cyfrowej.

 

Gdańsk, Gdynia czy Sopot lub Zakopane, muzyka bez ZAIKS do firm od Publicmusic to gwarancja szybkiego publicznego odtwarzania muzyki bez ZAIKS. Nasi pracownicy potrafią doradzić i dobrać muzykę pod konkretny lokal, działalność i specyfikę budynku. Ostatnio pomagaliśmy dobrać muzykę do dużej kawiarni w Krakowie, firmy rachunkowej w Zakopanem czy sklepu odzieżowego w Szczecinie. Jeśli potrzebujecie pomocy przy wybraniu odpowiedniej muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania to wybór jest prosty, Publicmusic.

 

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie Publicmusic znajdziecie tam sklep internetowy, możliwość przesłuchania naszej muzyki oraz szczegółu oferty.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl