Muzyka bez ZAIKS w salonie meblowym

Kontynuujemy nasz cykl miejsc w których może Was 'zaatakować' ZAIKS ze swoimi podatkami bądź opłatami. Dziś przykład jednego z naszych klientów, który od wielu lat posiada własny salon meblowy, w którym w jednym miejscu od zawsze przygrywa cicho radio. Nigdy nie było z tym problemu, żadnych kontroli ZAIKS, żadnych obiekcji. Dopóki obok nie pojawił się konkurencyjny sklep meblowy, który postanowił 'zadbać' o naszego klienta. W efekcie w ciągu jednego tygodnia przyszły do niego kontrole z ZAIKS i STOART. Nie obyło się bez kar i obowiązku płacenia wysokich opłat miesięcznych. Oczywiście nasz klient szybko zrozumiał, że to się mu nie opłaca i od tamtego czasu korzysta z naszych usług.

Tak to właśnie przeważnie wygląda, wielu przedsiębiorców myśli że ZAIKS do nich nie trafi bo mieszkają w małej miejscowości, albo ich zakład jest mały, na uboczu, nikomu nie wadzi. Zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient, konkurencja, albo po prostu nadgorliwy urzędnik ZAIKSu, który postanowi skontrolować Wasze miejsce pracy. I nie ma w tym nic gorszącego. Wszak świadomie bądź nie, łamaliście prawo, publicznie odtwarzaliście muzykę trzeba ponieść tego konsekwencje. Wówczas macie dwie możliwość, płacenie wysokich opłat ZAIKS, albo zrezygnowanie ze znanych, męczących piosenek z radia na korzyść świeżych, wpadających w ucho utworów z całego świata, które są w naszej bibliotece.

Public Music - muzyka bez ZAIKS
Publicmusic – muzyka bez ZAIKS

Z doświadczenia wiemy, że ludzie w większości wypadków wybierają naszą firmę, a lata spędzone z ZAIKSem są spowodowane wyłącznie brakiem wiedzy o alternatywach. Na polskim rynku muzycznym działamy już wiele lat, obsługujemy setki klientów, zapytajcie się znajomych, zapewne któryś z nich korzysta już z naszych usług.

Przeważnie do salonów meblowych polecamy miłe, spokojne i relaksacyjne utwory, które uspokajają, pomagają się skupić i dokonać niełatwego wyboru. Bo jak wybrać tą odpowiednią kanapę bądź stół w zalewie tych wszystkich opcji i możliwości. Oczywiście można zamówić inne gatunki muzyczne, a nasi specjaliści dopilnują by były one odpowiednie do Państwa firmy, pomogą, doradzą, zaznaczą plusy i minusy takiego wyboru. Najważniejsze że wybieramy spośród tysięcy utworów najwyższej jakości, z wokalem bądź nie, z kilkunastu gatunków muzycznych. A to wszystko w przystępnych opłatach abonamentowych, w formie radia czy nagrane na pendrive.

Do każdego zakupu bądź usługi dodajemy stosowny certyfikat legalności, który jest gwarantem Waszego bezpieczeństwa w razie kontroli z ZAIKS. 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.