Muzyka bez ZAIKS w ogródku piwnym – jak? ile to kosztuje?

Muzyka bez ZAIKS w ogródku piwnym – jak? ile to kosztuje?

Muzyka bez ZAIKS w ogródku piwnym – jak? ile to kosztuje? Po drobnych zawirowania z pogodą w końcu mamy maj i nieco stabilniejszą aurę. Co za tym idzie wiele przedsiębiorców i właścicieli restauracji czy kawiarni może otworzyć swoje tzw. „ogródki piwne”. Oczywiście w miejscu takim musi w tle przegrywać jakaś muzyka, jak publicznie udostępniać taką muzykę i nie pójść z torbami przez opłaty ZAIKS? Dowiedziecie się czytając ten artykuł.

Na początku wyjaśnijmy że „ogródki piwne” to ogólna nazwa dla kilku, kilkunastu stolików wystawionych przed lokalem. Nie muszą służyć do picia piwa, mogą to być lokale jak lodziarnie, kawiarnie, restauracje. Lokale w których w piękną pogodę może zjeść czy napić się czegoś na świeżym powietrzu.

 

Muzyka bez ZAIKS w ogródku piwnym - jak? ile to kosztuje?
Muzyka bez ZAIKS w ogródku piwnym – jak? ile to kosztuje?

Muzyka bez ZAIKS w ogródku piwnym – jak? ile to kosztuje?

Oczywiście jeśli zechcecie publicznie odtwarzać muzykę w dość krótkim czasie zjawi się u Was ZAIKS. Standardowo zażąda opłat, w zależności o lokalizacji, ilości klientów, wielkości pomieszczeń czy terenu przed lokalem. Jeśli muzyka miałaby być odtwarzane na wolnej przestrzeni to już w ogóle możecie szykować się na spore miesięczne opłaty. Po ZAIKS zapukają do Was panowie z SAWP, ZPAV czy STOART. Standardowo każdy z nich będzie chciał daniny dla swojej organizacje, a Wy nie macie wyboru i musicie płacić.

A co jeśli skorzystalibyście z oferty Publicmusic, czyli muzyka bez ZAIKS? Nasza muzyka bez ZAIKS kosztuje już od zaledwie 17 zł miesięcznie przy podpisaniu umowy na abonament. Nie interesuje nas powierzchnia Waszego lokalu, ilość klientów czy lokalizacja. My dajemy Wam tanią muzyką, do której prawa posiadamy wyłącznie my, Wy płacicie za to miesięcznie mniej niż za najniższy abonament telefoniczny czy Netflixa.

Wszyscy są zadowoleni, klienci bo mają muzykę podczas relaksu, Wy bo mało zapłaciliście, a my bo mamy kolejnego zadowolonego klienta, który poleci nas znajomym. Wszyscy na tym zyskują. Minusy? Nie puszczacie w swoim lokalu muzyki z radia, która jest maglowana do tego stopnia, że coraz mniej ludzi słucha radia, wolą muzykę z internetu lub taką wybraną przez siebie.

Więcej: Muzyka bez ZAIKS – Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław 

Muzyka bez ZAIKS – Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.