Muzyka bez ZAIKS na Walentynki!

Często lokale szukają muzyka na specjalne okazje bez ZAIKS, jednak nie chcą decydować się na znaną muzykę z radia czy telewizji bo wiąże się to ze sporymi opłatami dla ZAIKS, STOART czy innych tego typu organizacji. Gdy już raz zacznie się płacić abonament to potem trudno się od niego uwolnić pomimo że muzykę puszczamy w naszym lokalu okazjonalnie. Dlatego właśnie powstają firmy jak nasza, z różnymi możliwościami nabycia muzyki, bez konieczności opłacania ZAIKS! 

Muzyka na walentynki bez ZAIKS? Teraz to prostsze niż myślisz, wszystko dzięki firmie Publicmusic. Tylko teraz możesz wykupić pojedynczą płytę zwolnioną z opłat ZAIKS za jedyne 3 zł, ale opcji jest więcej! Możemy również podesłać utwory na specjalnym pendrivie lub udostępnić pliki przez internet jeśli to nagła sytaucja. Istnieje również możliwość udostępnienia specjalnego radia internetowego, tak by nagła impreza odbyła się przy muzyce, ale bez wysokich opłat ZAIKS.

2111

Wystarczy skontaktować się telefonicznie bądź mailowo z naszymi pracownikami, a Ci na pewno pomogą we wszelkich nagłych sytuacja. Oczywiście niezależnie od formy dostarczenia Państwu muzyki możemy ją odpowiednio wyselekcjonować, zarówno pod względem lokalu do którego miałaby być to muzyka jak i okazji czy typu imprez.

Na imprezę walentynkową przewidujemy dwa warianty muzyki bez ZAIKS. Pierwszy to taneczna muzyka, gorący latynoskie rytmy czy popularna muzyka dance. Druga opcja, często stosowana w wielu lokalach to powolne, romantyczne utwory, standardy jazzowe i muzyka blues. Wszystkie te gatunki znajdują się w naszej ofercie, która w każdej chwili można przejrzeć, a dokładniej przesłuchać. Każdy utwór w naszej bazie danych posiada wersję demo, która jest dostępna bez opłat do przesłuchania przed zakupem.

Pamiętajcie również, że umowy zawierane z naszą firmą Publicmusic są transparentne i w każdej chwili możecie z nich zrezygnować. W przypadku ZAIKS raz rozpoczętą opłatę ciężko anulować, opłaty są droższe i bardziej restrykcyjne, ponadto gdy po opłaty upomni się ZAIKS, nic nie stoi na przeszkodzie by po te same pieniądze upomniały się inne organizacje jak STOART, ZPAV, które również mają do tego prawo!

Poniżej przedstawiamy kilka wariantów muzyki bez ZAIKS na Walentynki:

Płyta #1 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #1 - Public Music muzyka bez ZAIKS
Płyta #1 – Publicmusic muzyka bez ZAIKS

Płyta #2 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #2 - Public Music, muzyka bez opłat ZAIKS
Płyta #2 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #3 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #3 - Public Music, muzyka bez opłat ZAIKS
Płyta #3 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #4 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #4 - Public Music, muzyka bez opłat ZAIKS
Płyta #4 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #5 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #5 - Public Music, muzyka bez opłat ZAIKS
Płyta #5 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #6 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS

Płyta #6 - Public Music, muzyka bez opłat ZAIKS
Płyta #6 – Publicmusic, muzyka bez opłat ZAIKS