Muzyka bez ZAIKS na wakacyjny okres w firmach

Wakacje to wzmożony okres urlopowy, ludzie wyjeżdżają wówczas na wczasy, biwaki, dłuższe weekendy czy urlopy. Niezależnie czy to góry, morze czy inne miasto, wszystkie restauracje, kluby, puby, ale także sklepy i inne lokale użytkowe przeżywają oblężenie przyjezdnymi klientami. Gdzie w tym miejscu czas na muzykę bez ZAIKS od Publicmusic? Śpieszymy z wyjaśnieniami.

darmowa muzyka bez ZAIKS
darmowa muzyka bez ZAIKS

W wakacje przedsiębiorcy prześcigają się w pomysłach na pozyskanie klientów. Często kuszą muzyką do swoich ogródków piwnych czy na tarasy przed swoimi restauracjami. Muzyka, która gra z głośników to często licencjonowane hity znane z radia czy telewizji muzycznych. Muzyka, za która konieczne jest uiszczanie opłat ZAIKSowi, opłat które często potrafią drastycznie zmniejszyć faktyczny dochód lokalnych przedsiębiorców. Często otrzymujemy od Was informacje że stawki ZAIKS są odrealnione i jeśli mielibyście im płacić miesięcznie to nie tak naprawdę ledwo wiązalibyście koniec z końcem bo po opłaceniu wypłat pracowników, ZUSu, opłat za lokal i innych nie zostaje Wam praktycznie nic, a często musicie jeszcze dopłacać do własnego interesu.

Czy licencjonowana muzyka jest warta takiego stresu? Oczywiście grono przedsiębiorców decyduje się na puszczanie muzyki z radia bez opłacania ZAIKSu. Jest to wbrew polskiemu prawu. Można się z tym nie zgadzać, można kwestionować moralność, ale takie praktyki to najkrótsza droga do wizyty kontrolerów z ZAIKS, problemów, wysokich kar finansowych i obowiązku opłacania wysokich miesięcznych opłat ZAIKS. My jako firma nie popieramy również takich praktyk. Również uważamy, że artystom należy się godny procent za wykorzystywanie ich utworów, jednak obserwując liczne zestawienia można mieć wątpliwości co do systemu rozliczania ZAIKSu i tym podobnych organizacji. Tnąc koszty utrzymania takich organizacji można by zmniejszyć pieniądze pobierane od przedsiębiorców przy zachowaniu identycznych stawek dla artystów. Jednak na to się nie zanosi.

darmowa muzyka bez ZAIKS
darmowa muzyka bez ZAIKS

Niezależnie czy to mały lokalik czy duża restauracja stawki ZAIKSu potrafią wykończyć tak samo, a nie zapominajmy, że przeważnie po ZAIKSie przychodzi STOART, ZPAV czy SAWP. I wszystkim tym organizacjom należy płacić praktycznie za to samo.

My wychodzimy na przeciw takim praktykom i oferujemy swoje utwory za miesięczne opłaty kilkukrotnie niższe niż u konkurencji, w tym wypadku ZAIKS. W naszej bazie znajdują się tysiące utworów, dynamicznych, pompatycznych, nostalgicznych, pop, rock, rap, blues, jazz, dance, itd. Wśród naszych utworów na pewno znajdziemy zestaw odpowiedni do Twojej firmy, tym bardziej że współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy dobiorą odpowiednią muzykę do Twojego biznesu tak by zyski wzrosły. Nie trzeba decydować się na losową muzykę z radia skoro możecie skorzystać z utworów sprofilowanych pod Waszą firmę.

Kurort na morzem, pensjonat w górach, wczasy za granicami, a może inne miasto to nie ma znaczenia wszędzie tam możecie natknąć się na ZAIKS, lub na ich odpowiedników jeśli mówimy o posiadaniu pensjonatu w innym kraju. Na nic zdają się tłumaczenia o braku wiedzy na temat prawa, nasi kliencie niejednokrotnie przekonali się że takie tłumaczenie na nic się zdaje. Wówczas najlepiej zadzwonić do Publicmusic, a my i nasi specjaliście pomożemy Ci w oswobodzeniu się od ZAIKSu i przejściu na naszą ofertę. Posiadamy wszelkie prawa autorskie do naszych utworów muzycznych, ZAIKS, STOART czy ZPAV nawet nie przeprowadzą kontroli o ile dowiedzą się że posiadacie naszą muzykę bo wiedzą, że to bezcelowe! Wszystkim naszym klientom dajemy specjalne certyfikaty legalności posiadanych i odtwarzanych utworów, a także specjalne nalepki, aby zarówno klienci jak i kontrolerzy wiedzieli że w tym lokalu gra muzyka wolna od ZAIKS, muzyka od Publicmusic.

darmowa muzyka bez ZAIKS
darmowa muzyka bez ZAIKS

Wystarczy kontakt telefoniczny bądź mailowy! Pomożemy w każdej sytuacji! Nasi klienci to właściciele restauracji, pubów, klubów, hoteli, ośrodków wczasowych nad morzem. Są wśród nich również przedsiębiorcy z Zakopanego, Karpacza i innych rejonów górskich. Niezależnie czy to duży lokal czy mały sklepik jeśli chcecie pozbyć się ZAIKSu, płacić kilkukrotnie niższe opłaty i ciągle puszczać w swoich lokalach muzykę dzwońcie do nas!

[email protected]

tel. 8888 999 00 – inf. Krzysztof
tel. 604148866 – inf. Adrianna
tel. 42 2309585 – stacjonarny – biuro handlowe

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.