Muzyka bez ZAIKS do stylisty, barbera, atelier

Muzyka bez ZAIKS do stylisty, barbera, atelier

Muzyka bez ZAIKS do stylisty, barbera, atelier. Usługi w Polsce rozwijają się z dnia na dzień i dążą do tych z zachodu, dziwne nazwy które słyszeliśmy w większych miastach przychodzą teraz też do mniejszych miast i miasteczek. To dlatego dziś już mało kto otwiera salon fryzjerski, prędzej są to atelier, barber czy stylista. Brzmi ciekawiej, sugeruje że jakość świadczonych tam usług jest wyższa niż u konkurencji. Jest to bardzo ciekawy i dobry zabieg dla rentowności i popularności naszej działalności. 

Jednak pod tą nazwą kryje się nikt inny jak stary, dobry fryzjer, lub fryzjerka, która świadczy po prostu szerszy zakres usług dla swoich klientów. O zakładach fryzjerskich napisaliśmy chyba już wszystko prawda? Było sporo akcji wymierzonych w ZAIKS, był ten znany fryzjer z Wałbrzycha, który chwalił się że ogolił ZAIKS. Czy ostatnia, dość świeża sprawa kartek o tym że muzyka jest jedynie dla pracowników i klient nie powinien jej słuchać. Brzmi nieco jak z komedii Barei.

"<yoastmark

Muzyka bez ZAIKS do stylisty, barbera, atelier

Muzyka bez ZAIKS do stylisty, barbera, atelier. Nasza firma nigdy nie stara się walczyć z ZAIKSem, nie traktujemy ich jak jakiegoś zła czy problemu z którym trzeba walczyć. To nie jest naszym celem i zadaniem. ZAIKS działa w obrębie prawa, a prawa trzeba przestrzegać jeśli nie, czekają nas dotkliwe kary i opłaty dla ZAIKS.

Nasza firma niezależnie czy to atelier, barber czy stylista działa tak samo jakby był to zakład fryzjerski. Oferujemy muzykę, której mogą słychać wszyscy w salonie. Zarówno klient jak i pracownicy i nikomu nic do tego. Nie musicie opłacać ZAIKS, nie musicie się obawiać kontroli. Wszystko to ochraniamy my i nasza muzyka.

Więcej o tym dlaczego nasza muzyka nie podlega opłatom ZAIKS znajdziecie w kolejnym wpisie. Jednak jeśli jesteście nową firmą, otwieracie barber, atelier, styliste to musicie pamiętać że jeśli włączycie radio lub jakąś swoją muzykę ze Spotify czy innych usług streamingowych (nawet YouTube) to będziecie musieli płacić ZAIKS. Jeśli zdecydujecie się na naszą ofertę zapłacicie jedynie niecałe 20 zł miesięcznie.

Płacę za streaming muzyki w internecie, muszę płacić ZAIKS?

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.