Muzyka bez ZAIKS do sklepu zoologicznego 4 października 2017 Admin


2017-10-04

Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, że nasza firma nie boi się żadnych wyzwań i jesteśmy wstanie zapewnić oprawę muzyczną dla każdego rodzaju firmy, niezależnie od klientów, sprzedawanych produktów bądź pracowników. Dlatego dziś przedstawiamy naszą kolejną realizację, muzyka bez ZAIKS dla sklepów zoologicznych.

 

Można by pomyśleć, że w sklepach zoologicznych jest tak duży hałas i harmider, że niepotrzebna tam jeszcze muzyka, nic bardziej mylnego. Zacznijmy od tego że sklepów ze zwierzętami może być wiele, spersonalizowanych pod określony gatunek zwierzęcia lub np. bez ptaków, które hałasują najbardziej. Nie zapominajmy również o sklepach wyłącznie z artykułami dla zwierząt, tam jest cisza absolutna.

Muzyka bez ZAIKS do sklepu zoologicznego      4 października 2017 Admin

Muzyka bez ZAIKS do sklepu zoologicznego

Cisza nigdy nie pomaga w biznesie, zawsze lepiej gdy w Twoim sklepie w tle gra muzyka. W przypadku sklepów zoologicznych nie może być to nić dynamicznego czy drażniącego i zagłuszającego zwierzęta bo może wówczas stworzyć się „środowisko” nieprzyjazne klientom. Klient zamiast spędzić czas w sklepie będzie myślał jak najszybciej wyjść z placówki.

 

Dlatego nasi wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem dobiorą do takiego sklepu zoologicznego odpowiednią, stonowaną muzykę relaksacyjną, która pozytywnie będzie wpływać na nastroje klientów jak i pracowników. Ale to wszystko oczywiście dokonujemy indywidualnie po rozmowie z klientem. Dlatego zachęcamy potencjalnych klientów by dzwonili do nas bądź wysyłali maile. Odpowiadamy na wszystkie pytania.

 

Warto dodać również że cała nasza oferta jest dostępna bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Każdy z naszych klientów może bez problemów przesłuchać każdy dowolny utwór, który nie podlega opłatom ZAIKS, STOART, ZPAV i innych OZZ. Więc nie musicie martwić się o późniejsze kontrole w swoich sklepach bądź firmach. Publicmusic daje stosowne certyfikaty potwierdzające nasze prawa autorskie oraz naklejki, które można nakleić w lokalu tak by „odstraszały” kontrolerów ZAIKS.

 

Czasami nasi klienci opowiadają, że liczyli że nikt się nie zorientuje że publicznie odtwarzają muzykę z radia w swoim lokalu. Jednak kontrolerzy ZAIKS prędzej czy później odwiedzą takie miejsce. Mówi się nawet o przypadkach gdzie przedsiębiorcy prowadzili swoje firmy od 10 czy nawet 15 lat i dopiero po takim okresie ZAIKS sobie o nich przypomniał, były kary, niepotrzebne nerwy i wysokie opłaty, a wystarczyło wybrać muzyka bez ZAIKS czyli Publicmusic.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl