Muzyka bez ZAIKS do firm na długie jesienne wieczory

Muzyka bez ZAIKS do firm na długie jesienne wieczory

Często gdy przedsiębiorcy słyszą o naszej ofercie wydaje im się, że akurat dla ich firmy nie mamy sprecyzowanej oferty, nic bardziej mylnego! Nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy od lat pomagają klientom podczas wyboru muzyki do swojej firmy doradzą i dobiorą muzykę bez ZAIKS do każdego typu działalności

Zacznijmy od tego, że muzyka bez ZAIKS to nie tylko utwory puszczane w sklepach z odzieżą w trakcie przeglądania asortymentu i mierzenia ubrań! Nasza firma może pochwalić się naprawdę szerokim zasięgiem jeśli chodzi o dostarczanie muzyki bez opłat ZAIKS do: sklepów, biur, restauracji, kawiarni, urzędów, placówek medycznych, wszelkiego rodzaju poczekalni, siłowni czy klubów fitness, ale i takich obiektów jak salony piękności, fryzjerskie.

Przekrój naszej oferty jest naprawdę ogromny. Dlatego z uwagi na fakt, że nadeszła już jesień pragniemy przypomnieć, że nasze utwory idealnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju pubach, klubach, restauracjach, kawiarniach, pizzerniach, czy innych lokalach gastronomicznych gdzie ludzie spędzają długie jesienne wieczory.

publicmusic muzyka bez zaiks
Źródło: Pexels.com

Muzyka bez ZAIKS do firm na długie jesienne wieczory

Wybór Publicmusic jako dostawcy muzyki jest po prostu opłacalny! Dlaczego? Nasze opłaty są znacznie niższe od opłat jakie musicie płacić do ZAIKS podczas puszczania w swoim lokalu muzyki z radia lub TV. Wystarczy skontaktować się z nami i porozmawiać z naszymi pracownikami. Nie pobieramy opłat od powierzchni lokalu jak to robi ZAIKS. Nasze rozliczenia są proste i przejrzyste. Co również bardzo ważne, posiadając nasze certyfikaty praw autorskich do utworów nikt nie będzie przeszkadzał Waszym gościom w pizzerni, kawiarni, pubie czy restauracji podczas ich wolnego czasu. Kontrolerzy ZAIKS, STOART, ZPAV i innych dobrze wiedzą, że jeśli ktoś ma z Publicmusic podpisaną umowę to wszystko jest legalne i nie ma się czego przyczepić.

publicmusic muzyka bez zaiks
Źródło: Pexels.com

Tak, jeśli w swoim lokalu puszczacie muzykę z radia czy telewizji to możecie liczyć, a raczej być pewnym na 100% że po pierwszej kontroli z ZAIKS, przyjdą kolejne kontrole ze STOART, ZPAV, itp. które to organizacje również będą chciały by płacić im danine. I wiecie co? Będą miały do tego pełne prawo.

Dlatego warto zrezygnować z dotychczasowej formy udostępniania muzyki w swoich firmach i skorzystać z oferty Publicmusic. Jesteśmy dla Was, dzwońcie, wysyłajcie maile, na wszystkie odpowiadamy i doradzamy.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.