Muzyka bez ZAIKS do biura rachunkowego księgowego

Witamy! Kontynuujemy nasz cykl muzyka bez ZAIKS w miejscu pracy. Czasami spotykamy się z błędnymi opiniami naszych klientów o tym, że skoro w pracy nie mają stałego kontaktu z klientem, a słuchają radia to nie muszą płacić opłat ZAIKS. Nic bardziej mylnego, jeśli radioodtwarzacz posiadamy w ogólnodostępnym miejscu gdzie chociaż kilku dziennie klientów będzie słuchać tego radia przypadkowo to opłata dla ZAIKS jest konieczna! Sporo naszych klientów przychodzi do nas już po fakcie, gdy od wielu lat są zmuszeni do płacenia ZAIKS. Stąd wiemy że jakiekolwiek negocjacje czy próby tłumaczenia kontrolerom ZAIKS mijają się z celem.

Dlatego też najlepiej skorzystać z naszej oferty i ograniczyć kontakt z ZAIKS do minimum. Warto nadmienić że korzystając z naszej oferty otrzymują Państwo stosowny certyfikat potwierdzający, że muzyka odtwarzana w Państwa firmie korzysta wyłącznie z naszych utworów do których tylko my posiadamy prawa autorskie, a ZAIKS nie ma ich w swoich bazach danych! Certyfikat można wyeksponować w widocznym miejscu bądź mieć schowany w szafie, działa za każdym razem i skutecznie informuje kontrolerów ZAIKS że w tym lokalu nie jest łamane prawo.

calculator-calculation-insurance-finance-53621

Dlatego poruszamy dziś temat biur rachunkowych w których również konieczne jest płacenie opłat ZAIKS, niezależnie czy to firma jednoosobowa czy zatrudniacie innych pracowników, jeśli macie kontakt z klientem (a kontakt w takich biurach jest zawsze) musicie płacić ZAIKS. Oczywiście opłata ZAIKS jest konieczna jeśli słuchacie w pracy radia, ale również gdy puszczacie muzykę z odtwarzacza MP3, płyt audio, pendriveów czy transmisji internetowych (Youtube, Spotify). W każdym z tych wypadków korzystacie z utworów, które wchodzą do bazy ZAIKS. Kanał dystrybucji nie ma tutaj najmniejszego znaczenia, opłata jest konieczna. Jest to często błędnie interpretowane przez klientów.

ZAIKS prowadzi obecnie wzmożone kontrole i nie ma co ryzykować łamiąc prawo, konieczne jest albo zgłoszenie sprawy do ZAIKS albo nie słuchanie muzyki w pracy! Ale to wpływa negatywnie na komfort pracy jak i same wrażenia odnośnie firmy jeśli chodzi o klientów. Cisza w pracy jest niezręczna, a szczególnie niezręczna jest w kontaktach z klientem.

Dlatego jest jeszcze trzecia opcja dla biur rachunkowych i firm księgowych, oferta Publicmusic. Oferujemy szereg kanałów dystrybucyjnych i w każdym możliwym przypadku jesteśmy znacznie tańsi niż opłaty ZAIKS. Możliwe jest kupno muzyki na płycie, pendrive czy poprzez internetową stację radiową. Oferujemy kilkanaście stylów muzycznuch i wyspecjalizowanych pracowników, którzy pomogą dobrać odpowiednią muzykę do Waszej firmy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej na http://www.publicmusic.pl/ lub po prostu o kontakt na adres mailowy [email protected] lub telefonicznie pod numerami tel. 888 899 900 lub 604 148 866

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.