Muzyka bez OZZ na wakacyjny okres w firmach


2016-07-19

Wakacje to wzmożony okres urlopowy, ludzie wyjeżdżają wówczas na wczasy, biwaki, dłuższe weekendy czy urlopy. Niezależnie czy to góry, morze czy inne miasto, wszystkie restauracje, kluby, puby, ale także sklepy i inne lokale użytkowe przeżywają oblężenie przyjezdnymi klientami. Gdzie w tym miejscu czas na muzykę bez OZZ od Publicmusic? Śpieszymy z wyjaśnieniami.

 

W wakacje przedsiębiorcy prześcigają się w pomysłach na pozyskanie klientów. Często kuszą muzyką do swoich ogródków piwnych czy na tarasy przed swoimi restauracjami. Muzyka, która gra z głośników to często licencjonowane hity znane z radia czy telewizji muzycznych. Muzyka, za która konieczne jest uiszczanie opłat OZZowi, opłat które często potrafią drastycznie zmniejszyć faktyczny dochód lokalnych przedsiębiorców. Często otrzymujemy od Was informacje że stawki OZZ są odrealnione i jeśli mielibyście im płacić miesięcznie to nie tak naprawdę ledwo wiązalibyście koniec z końcem bo po opłaceniu wypłat pracowników, ZUSu, opłat za lokal i innych nie zostaje Wam praktycznie nic, a często musicie jeszcze dopłacać do własnego interesu.

Muzyka bez OZZ na wakacyjny okres w firmach

Czy licencjonowana muzyka jest warta takiego stresu? Oczywiście grono przedsiębiorców decyduje się na puszczanie muzyki z radia bez opłacania OZZu. Jest to wbrew polskiemu prawu. Można się z tym nie zgadzać, można kwestionować moralność, ale takie praktyki to najkrótsza droga do wizyty kontrolerów z OZZ, problemów, wysokich kar finansowych i obowiązku opłacania wysokich miesięcznych opłat OZZ. My jako firma nie popieramy również takich praktyk. Również uważamy, że artystom należy się godny procent za wykorzystywanie ich utworów, jednak obserwując liczne zestawienia można mieć wątpliwości co do systemu rozliczania OZZu i tym podobnych organizacji. Tnąc koszty utrzymania takich organizacji można by zmniejszyć pieniądze pobierane od przedsiębiorców przy zachowaniu identycznych stawek dla artystów. Jednak na to się nie zanosi.

 

Niezależnie czy to mały lokalik czy duża restauracja stawki OZZu potrafią wykończyć tak samo, a nie zapominajmy, że przeważnie po OZZie przychodzi STOART, ZPAV czy SAWP. I wszystkim tym organizacjom należy płacić praktycznie za to samo.

 

My wychodzimy na przeciw takim praktykom i oferujemy swoje utwory za miesięczne opłaty kilkukrotnie niższe niż u konkurencji, w tym wypadku OZZ. W naszej bazie znajdują się tysiące utworów, dynamicznych, pompatycznych, nostalgicznych, pop, rock, rap, blues, jazz, dance, itd. Wśród naszych utworów na pewno znajdziemy zestaw odpowiedni do Twojej firmy, tym bardziej że współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy dobiorą odpowiednią muzykę do Twojego biznesu tak by zyski wzrosły. Nie trzeba decydować się na losową muzykę z radia skoro możecie skorzystać z utworów sprofilowanych pod Waszą firmę.

 

Kurort na morzem, pensjonat w górach, wczasy za granicami, a może inne miasto to nie ma znaczenia wszędzie tam możecie natknąć się na OZZ, lub na ich odpowiedników jeśli mówimy o posiadaniu pensjonatu w innym kraju. Na nic zdają się tłumaczenia o braku wiedzy na temat prawa, nasi kliencie niejednokrotnie przekonali się że takie tłumaczenie na nic się zdaje. Wówczas najlepiej zadzwonić do Publicmusic, a my i nasi specjaliście pomożemy Ci w oswobodzeniu się od OZZu i przejściu na naszą ofertę. Posiadamy wszelkie prawa autorskie do naszych utworów muzycznych, OZZ, STOART czy ZPAV nawet nie przeprowadzą kontroli o ile dowiedzą się że posiadacie naszą muzykę bo wiedzą, że to bezcelowe! Wszystkim naszym klientom dajemy specjalne certyfikaty legalności posiadanych i odtwarzanych utworów, a także specjalne nalepki, aby zarówno klienci jak i kontrolerzy wiedzieli że w tym lokalu gra muzyka wolna od OZZ, muzyka od Publicmusic.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl