Muzyka bez opłat ZAIKS – jak, dlaczego?

Muzyka bez opłat ZAIKS – jak i dlaczego?

Muzyka bez opłat ZAIKS – jak, dlaczego? Często dostajemy pytania od naszych nowych klientów na jakiej zasadzie działamy. Dlaczego akurat muzyka od nas nie posiada obowiązku płacenia ZAIKS? Skąd pewność że nasze utwory nie znajdują się w bazach ZAIKS? Czy posiadamy jakąś weryfikację naszych utworów? Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć jako, że co roku o tej porze mamy największy ruch wśród zapytań o nasze usługi.

Po pierwsze, czy nasza muzyka jest całkowicie wolna od ZAIKS? Oczywiście że tak. Posiadamy pełnię praw autorskich i własnościowych do naszej muzyki. Posiadamy odpowiednie dokumenty i wszystko jest stosownie udokumentowane. Nie ma możliwości by klient otrzymał nielicencjonowaną muzykę ponieważ na każdy zakup wysyłamy licencję na naszą muzykę.

Muzyka bez opłat ZAIKS - jak, dlaczego?
Muzyka bez opłat ZAIKS – jak i dlaczego?

Muzyka bez opłat ZAIKS – jak i dlaczego?

Utwory kupowane w Publicmusic dzięki naszym licencjom nie jest objęta opłatami ZAIKS. Ale również nie jest objęta opłatami STOART, ZPAV czy SAWP. Dlatego decydując się na muzykę od Publimcusic możecie być w 100% pewni tego że w razie kontroli z Organizacji Zbiorowego Zarządzania nie otrzymacie żadnej kary, reprymendy czy nie spotka Was nic złego.

Często też pomagamy naszym nowym klientom gdy mają problemy z ZAIKS. Więc jeśli korzystaliście ze znanej z TV i radia muzyki, macie teraz problemy z ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP to nasza firma chętnie Wam pomoże. Pomogliśmy już wielu firmom wyjść z problemów. Pomożemy i Waszej. Wystarczy się do nas zgłosić, a raz na zawsze zapomnicie o ZAIKS, zaczniecie płacić niższe rachunki. Nie wspominamy nawet o Waszych zadowolonych klientach, którzy będą cieszyć się że w końcu słyszą jakąś nową, świeżą muzykę.

Publicmusic jest jedynym właścicielem muzyki którą sprzedaje. Nie znajdziecie jej w bazach ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP. Pomożemy jeśli będziecie mieli problemy z OZZ. Wszyscy klienci otrzymują certyfikaty legalności na zakupioną muzykę. Posiadamy wiele gatunków muzyki oraz pracowników, którzy chętnie dobiorą utwory pod konkretną firmę. Zapraszamy na naszą stronę internetową tutaj.

ZAIKS, STOART, ZPAV – opłaty wsteczne

Link do artykułu tutaj: https://www.publicmusic.pl/blog/zaiks-stoart-oplaty-wsteczne/

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.