Majowy weekend bez płacenia OZZ w gastronomii


2019-04-04

Majowy weekend bez płacenia OZZ w gastronomii. Ten weekend to dla wielu ludzi czas wolny, odpoczynek, relaks, często wyjeżdżają gdzieś na urlop, na wczasy. Jednak osoby pracujące w gastronomii uznają ten czas za jeden z lepszych okresów w roku pod względem utargu. Dlatego jest to wzmożony okres w tej branży. Nie ważne czy mówimy tutaj o dużych restauracjach, kawiarniach czy małych budach z jedzeniem, foodtrackach czy lokalnymi przedsiębiorcami, którzy chcą dorobić w tym czasie.

 

Co zrobić z firmą jeśli decydujecie się na tego typu działalność przez kilka dni w roku? Jak ogarnąć wszystkie sprawy z urzędem skarbowym, z ZUS, z urzędem pracy niestety nie podpowiemy. Jednak możemy Wam ułatwić życie jeśli będziecie chcieli publicznie odtwarzać muzykę na wolnym powietrzu bądź w lokalu.

Majowy weekend bez płacenia OZZ w gastronomii

Wówczas mamy dla Was bardzo ciekawe rozwiązania, tanie, łatwe i szybkie. Jak wiadomo, za publiczne odtwarzanie muzyki należy płacić OZZ, a jeśli prowadzi się działalność i zarabia się przy tym pieniądze to już niestety smutna konieczność. Ale jest proste rozwiązanie by OZZ nie płacić! Niezależnie czy chodzi Wam o kilka dni handlu przy muzyce, czy o stałą usługę. Za OZZ nie trzeba płacić, już nie, o ile zdecydujecie się na naszą firmę.

 

Oczywiście nie będziemy Was okłamywać, że nasza muzyka jest darmowa, oczywiście że nie jest, bo darmowa muzyka nie istnieje. Jednak nasze ceny są tak niskie, że praktycznie niezauważalne w skali prowadzenia firmy. Nasz najniższy abonament to 18 zł / miesiąc, wówczas nie boicie się żadnych kontroli z OZZ, STOART, ZPAV czy nawet SAWP. Dlaczego? Ponieważ otrzymujecie od nas certyfikat legalności, który stwierdza, że całe prawa do muzyki posiada firma Publicmusic. Naszych utworów nie ma w OZZ i bazach innych Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl