Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z ZAIKS

Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z ZAIKS

Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z ZAIKS. Całkowity lockdown kin, restauracji, kawiarni, klubów dobiega powoli końca. Co prawda na razie można przebywać jedynie na zewnątrz, ale to zawsze krok w stronę normalności. Krok w stronę odzyskiwania ogromnych strat jakie odnieśli przedsiębiorcy w ciągu ostatnich miesięcy. Nie wiadomo jak długo potrwa odwieszenie, już teraz mówi się o czwartej fali koronawirusa we wrześniu. Przedsiębiorcy przewidują już teraz, że za te kilka miesięcy czeka nas kolejny lockdown. Dlatego teraz trzeba maksymalizować zyski i niwelować straty. Jak to zrobić?

Rozwiązań jest za pewne wiele, poprzez cięcie kosztów, rezygnacje z pewnych kosztownych usług czy dań, restrukturyzację kadry, skrócenie liczby godzin. Jednak najmniej inwazyjne jest zrezygnowanie z opłat ZAIKS. Zastanówcie się, na co wydajecie sporą cześć swoich kosztów? No właśnie, na ZAIKS. Olbrzymia opłata, która płacicie tak naprawdę za jakąś prozaiczną rzecz. Publiczne odtwarzanie muzyki. Nie macie tego dość?

Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z ZAIKS
Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z ZAIKS

Muzyka z Publicmusic jest lepsza od tej z ZAIKS

Oczywiście nie namawiamy do prowadzenia działalności bez publicznego odtwarzania muzyki. Muzyka jest ważna w prowadzeniu działalności, nikt tego nie będzie negował. Problem tylko że muzyka w firmie nie jest ważna na tyle by płacić za nią po tysiąc czy dwa tysiące złotych miesięcznie. I za co? Za to że z głośników poleci muzyka znana z radia czy internetu. A przecież w naszych firmach nikt nie śpiewa tych utworów, mają stanowić jedynie perfekcyjne, stonowane tło dla naszej oferty. I właśnie w tym momencie pomocną dłoń wyciąga Publicmusic. Nasza firma oferuje muzykę, która nie podlega ZAIKSowi. Posiadamy jedyne i wyłączne prawa do tej muzyki i do jej odsprzedaży czy odsłuchu dla innych klientów. Wszystko w pełni legalne, udokumentowane, sprawdzone w ciągu wieloletniej obecności na rynku Polskim. Ponadto nasza oferta jest zdecydowania tańsza niż ZAIKS. Wystarczy prosty przykład zamiast płacić około 2 tysięcy za muzykę z ZAIKS w swoim lokalu miesięcznie, możecie zapłacić 40 zł za ten sam okres korzystając z naszych utworów.

Nasza firma działa na rynku od wielu lat, posiadamy bogate portfolio firm, którym pomogliśmy i które chciały po prostu przestać płacić olbrzymie sumy do kasy ZAIKS. W zamian za muzykę, muzykę, którą można mieć zdecydowanie taniej, legalnie, z pełną dokumentacją i wsparciem z naszej strony.

Więcej dowiecie się pod adresem: https://www.publicmusic.pl/

 

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.