Kolędy, muzyka świąteczna, a opłaty ZAIKS

Kolędy, muzyka świąteczna, a opłaty ZAIKS

Kolędy, muzyka świąteczna, a opłaty ZAIKS. Jak co roku przychodzi w grudniu ten specyficzny czas. Wszystkie sklepowe witryny są przystrojone w ozdoby świąteczne, w radiu słuchamy świątecznych utworów, a w telewizji częściej niż zwykle emitowane są filmy familijne. Zmiany dotykają także praktycznie wszystkich firm i wtedy do gry wchodzi Publicmusic. Dzięki nam możecie zaoszczędzić spore pieniądze.

Święta to specyficzny okres dla wszelkiego rodzaju sklepów czy restauracji i kawiarni. Firmy, które przez cały rok nie puszczają muzyki w grudniu decydują się na świąteczne standardy. Dlaczego? Bo zwiększa to sprzedaż, bo wpływa pozytywnie na odczucia klientów. Jednak czy warto ryzykować i puszczać muzykę bez opłat ZAIKS, albo podpisywać umowę z ZAIKS na cały rok tylko dlatego jednego miesiąca? Odpowiedź brzmi: NIE.

Kolędy, muzyka świąteczna, a opłaty ZAIKS
Kolędy, muzyka świąteczna, a opłaty ZAIKS

Jak nie płacić ZAIKS na święta?

Musicie wiedzieć, że w naszej ofercie posiadamy tysiące utworów, z różnych gatunków muzycznych. Jednak mamy również utwory świąteczne. Tak dokładnie, teraz już nie musicie płacić ZAIKS by cieszyć się świąteczną atmosferą w swojej firmie czy restauracji. Posiadamy kilkadziesiąt utworów świątecznych, które stanowić będą idealne dopełnienie obecnej usługi.

W naszej firmie stawiamy na transparentności. Zawsze prezentujemy utwory, które posiadamy na sprzedaż, zawsze pozwalamy przesłuchać zestawy muzyczne. Nie inaczej jest teraz. Muzyka świąteczna bez ZAIKS jest dostępna do przesłuchania na samym dole tego posta.

Pamiętajcie, że posiadamy wiele możliwych form dystrybucji. Jeśli sobie tego życzycie, możecie naszą muzykę bez ZAIKS mieć na swoim komputerze już za kilkanaście minut. Wszystko odbywa się drogą elektroniczną. Oczywiście wszystkie utwory są w pełni nasza własnością i posiadamy do nich licencję, którą i Wy otrzymacie.

Poniżej przedstawiamy wersje demo naszej muzyki do przesłuchania:

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.