Karnawał w klubach i restauracjach bez płacenia ZAIKS

Tak, tytuł wcale nie jest przesadzony i jeśli macie dość płacenia ZAIKS wysokich opłat to idealnie trafiliście. Wielokrotnie wspominaliśmy o naszej ofercie z racji zbliżających się świąt bądź konkretnych okresów w roku, nie inaczej jest tym razem. Karnawał właśnie się rozpoczyna i szkoda by było abyście w swoich klubach i restauracjach płacili ogromne opłaty ZAIKS gdy istnieje tańsza i wygodniejsza alternatywa.

Nasza oferta muzyki bez ZAIKS od wielu lat jest sukcesywnie aktualizowana i rozszerzana o nowe gatunki muzyczne. Posiadamy dziesiątki tysięcy utworów, które potrafimy dopasować do każdego lokalu i firmy. W okresie karnawałowym jednak skupiamy swoją ofertę głównie na ofercie publicznego odtwarzania muzyki w restauracjach, klubach, kawiarniach, pubach i barach.

Nasze licencje i abonamenty można wykupować na stałe, ale również na określony czas. Jeśli potrzebujecie muzyki tylko na jakiś okres, jak chociażby na karnawał do swojego lokalu to wystarczy kontakt z nami i bez problemu będziecie mogli odtwarzać muzykę bez ZAIKS w swojej firmie bądź lokalu.

Jeśli zależy Wam na czasie to również jesteśmy w stanie udostępnić dane logowania do naszych kanałów radia online, które również można używać w ramach naszych licencji. Wówczas nie musicie czekać na nośniki z naszymi utworami tylko wchodzicie pod określony adres internetowy podając login i hasło i otrzymujecie dostęp do stacji radiowych.

Pamiętajcie również że wszystkie nasze utwory możecie przesłuchać przed kupnem, tak więc nie kupujecie niczego w ciemno jak u konkurencji bądź nie płacicie za byle co jak w przypadku ZAIKS bo nigdy nie wiecie jaki utwór będzie odtwarzany w danym momencie w radiu.

Nasze utwory możecie przesłuchać na naszej stronie głównej Publicmusic.pl lub na naszym profilu w serwisie SoundCloud, przykładowe utwory, które możecie wykorzystać bez opłat ZAIKS w tracie karnawału znajdziecie poniżej. Wystarczy wykup taniej licencji od Publicmusic.

https://soundcloud.com/publicmusic-1/reaching-the-sky

https://soundcloud.com/publicmusic-1/we-dont-need-you

Posiadamy również profil na YouTubie, gdzie możecie znaleźć teledyski bez praw autorskich u ZAIKS, STOART czy ZPAV! Profil znajduje się tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=iKMVVK02ooQ

Z naszej okazji warto skorzystać, a chociażby zapoznać się z jej szczegółami bo możemy zagwarantować muzykę wysokiej jakości bez płacenia ogromnych opłat do ZAIKS, STOART czy ZPAV. Oczywiście naszym klientom przekazujemy specjalne dokumenty licencyjne, które są gwarantem posiadania praw autorskich do odtwarzanych utworów

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.