Karnawał bez OZZ, STOART, ZPAV i innych opłat


2016-01-07

Wczoraj, jak zawsze w święto Trzech Króli, rozpoczął się w karnawał, czyli okres zabaw, imprez, dancingów i przyjęć, które mają pozwolić wyszumieć się przed Świętem Wielkiej Nocy. Oznacza to zatem pięć tygodni szaleńczej zabawy przy gorących rytmach. Karnawał to jednak kolejny problem dla posiadaczy kawiarni, klubów, pubów, restauracji, sal balowych czy osób, które na ten krótki okres chcą oferować zabawy i imprezy dla ludzi.

 

Czy jeśli zdecydujemy się na muzykę znaną z radia i telewizji to musimy opłacać OZZ skoro muzykę puszczać będziemy przez krótki okres karnawału? Oczywiście, że tak. Co gorsza, może to się skończyć narzuceniem abonamentu na przyszłość, albo zainteresowanie się wcześniejszymi imprezami przez OZZ. Tak OZZ często nakazuje zapłacić opłaty za imprezy wstecz. Nie ma tutaj nad czym się zastanawiać, niezależnie czy karnawał czy normalny dzień, takie jest w naszym kraju prawo i opłaty dla OZZ trzeba uiszczać gdy ma miejsce jakiekolwiek publiczne odtwarzanie muzyki. A po OZZie często zjawiają się kontrole z ZPAV czy STOART, które również chcą swoją część i również mają do tego prawo.

Karnawał bez OZZ, STOART, ZPAV i innych opłat

By uchronić Was przed takimi problemami powstały firma jak nasza. Publicmusic może poszczycić się największą ofertą na polskim rynku muzyki bez OZZ, muzyki bez dodatkowych opłat, muzyki bez ZPAV i muzyki bez STOART. Jeśli karnawał to tylko z Publicmusic. Posiadamy kilkadziesiąt tysięcy utworów, do których posiadamy wszelkie prawa autorskie i które są zwolnione z dodatkowych opłat OZZ.

 

Posiadamy wiele utworów i płyt odpowiednich na karnawał! Wystarczy sprawdzić naszą ofertę, w której każdy utwór możecie przesłuchać przed kupieniem, a pojedyncza płyta to jedyne 3 zł! Utwory te w żaden sposób nie ustępują tym znany z radia czy telewizji. Karnawał będzie dla Was bardziej opłacalny bo nie będziecie musieli opłacać wysokich opłat OZZ. Jeśli nie wiecie jakie utwory kupić możecie skontaktować się z naszymi doradcami, którzy pomogą Wam w wyborze odpowiednich do charakteru lokalu i okresu karnawału utwory!

 

Poniżej przedstawimy kilka płyt, które według nas idealnie pasują do karnawału, pozwalają na szaleńczą zabawę do białego rana, bez obaw przed kontrolą z OZZu. Warto nadmienić że każdemu, kto kupi u nas muzykę wręczamy certyfikat legalności, który jest potwierdzeniem posiadania muzyki Publicmusic, która jest zwolniona z jakichkolwiek opłat w OZZ, STOART i ZPAV.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, posiadamy wiele planów abonamentowych, pojedynczą sprzedaż, a także profilowane gatunkowo i tematycznie radia internetowe!

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl