Jesień bez OZZ, jesień w firmie z Publicmusic


2016-09-17

W Publicmusic staramy się z naszą ofertą dotrzeć do jak największej grupy osób, również ze względu na to by zwiększyć świadomość ludzi i właścicieli firm. Wiemy, że wiele osób wciąż nie rozumie zasad publicznego odtwarzania muzyki, boi się OZZ, STOART i ZPAV. Dlatego ciągle informujemy o Waszych prawach i konieczności uiszczania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki.

 

Dziś chcemy poruszyć temat jesieni w firmach, często jest to trudny okres, ludzie wracają po urlopach i wczasach do pracy, trzeba wyprawić dzieci do szkoły, a w firmach jest to wzmożony okres pracy, niezależnie czy to restauracja, pub, korporacja, praca biurowa czy wszelkiego rodzaju sklepy. Zawsze przyda się klimatyczna muzyka, która będzie przygrywać w trakcie pracy czy zakupów. Jednak chodzi o to by muzyka ta była dobrze dobrana, wśród naszych utworów znajdują się tysiące piosenek bez OZZ, które można odtwarzać w swoich lokalach nie martwiąc się o dodatkowe opłaty więc wybór jest ogromny. Ponadto, jeśli sami Państwo nie będą w stanie zdecydować się jakie utwory mają być odtwarzane w Państwa firmie nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą odpowiednio dobrać zakres muzyki bez OZZ, które będą mogły przygrywać w tle idealnie komponując się do klimatu otoczenia, danego lokalu, słuchaczy, charaktery firmy i czasu.

Jesień bez OZZ, jesień w firmie z Publicmusic

Przykładowo do klubu, pubu czy restauracji można polecić kilka utworów bez OZZ, które idealnie będą pasować do rozrywkowej formy spędzania wolnego czasu ale zarazem nie będą takimi specyficznymi energetycznymi utworami, przy których można bawić się do białego rana, ale bardziej miłymi i przyjemnymi utworami, do kolacji czy wypicia wspólnego piwa ze znajomymi w barze.

https://soundcloud.com/publicmusic-1/417-01-story

https://soundcloud.com/publicmusic-1/make-me-happy

 

We wrześniu polecamy również muzykę do sklepów odzieżowych, spożywczych, z wystrojem wnętrz, meblami czy czymkolwiek innym, gdzie w grę wchodzi kontakt z klientem i prezentacja produktów. Zawsze informujemy naszych klientów, że decydując się na nasza muzykę wybierają co prawda nowe utwory, których klienci nie znają z radia czy telewizji. Jednak plusem takiego rozwiązania jest spójność pod względem stylu bądź sensu utworów bez OZZ. U nas nie doświadczycie wyniosłych utworów znanych z dramatów wojennych, czy filmów sensacyjnych, które przeplatają się z utworami disco polo, a na dodatek jeszcze nieco mało ambitnego popu.

 

Stawiając na Publicmusic stawiacie na jakość utworów, zarówno pod względem wartości merytorycznej tekstów jak i warstwy artystycznej piosenek bez OZZ. Zresztą kupując i wybierając utwory w Publicmusic możecie każdy pojedynczy utwór z płytami muzyki dla firm bez OZZ, przesłuchać przed kupnem. Wszystko dostępne na naszej stronie internetowej.

https://soundcloud.com/publicmusic-1/all-meant-to-be

https://soundcloud.com/publicmusic-1/what-a-life

 

Została jeszcze kwestia publicznego odtwarzania muzyki w firmach biurowych. Coraz częściej prezesi i właściciele firm, w których pracownicy zajmują się pracą biurową decydują się na nasze usługi. Dlaczego? Z tego samego powodu z którego decyduje się każda inna firma, oszczędności! Decydując się na Publicmusic wybieracie kilkukrotnie niższe opłaty niż w przypadku OZZ, STOART, ZPAV i innych organizacji. Jasne i przejrzyste zasady opłat, ogromny wybór piosenek i 'święty spokój’ ponieważ decydując się na ofertę nie musicie się obawiać że zapuka do drzwi Waszej firmy OZZ, ale i kolejne organizacje jak ZPAV i STOART. Do tych wszystkich zalet dochodzi fakt że możemy podesłać muzykę na płytach, pendrive, dysku przenośnym bądź udostępniając link do naszego radia internetowego.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl