Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez ZAIKS

Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez ZAIKS

Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez ZAIKS. To oczywiste, jesienią często w lokalach typu restauracje, kawiarnie, hotele, kluby czy puby spadają obroty. Ludzie rzadziej wychodzą z mieszkań, szybciej robi się ciemno, aura nie sprzyja wyjściom. Jest trudniej, dlatego warto oszczędzać na czym się da, ale tak by firma nie traciła na jakości świadczonych usług. I w tym miejscu pojawia się Publicmusic ze swoją usługą!

Płacisz ZAIKS, obawiasz się że zaraz zapukają do Twoich drzwi STOART, ZPAV czy SAWP? Przestań, zrezygnuj z ZAIKSu i zacznij oszczędzać. Brzmi jak reklama, ale takie są fakty. Opłat ZAIKS za publiczne odtwarzanie muzyki potrafią wykończyć nie jadną firmę, a nie wyobrażamy sobie restauracji czy kawiarni bez cicho przygrywanej muzyki w tle. Ale czy zdajecie sobie sprawę co to za muzyka tam gra? Wsłuchiwaliście się kiedyś? No właśnie. Nigdy! Więc po co płacić za muzykę znaną z radia?

Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez ZAIKS
Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez ZAIKS

Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez ZAIKS

Nie warto. Wystarczy odpowiednio dobrana do danego lokalu muzyka, która nie jest znana i sprawdzi się równie dobrze. A Wy nie będziecie musieli płacić olbrzymich opłat ZAIKS, bądź bać się wizyty kontrolerów z tej czy innych OZZ. Opłaty w Publicmusic zaczynają się od 20 zł za miesiąc na nieograniczoną darmową muzykę bez opłat ZAIKS. Warto? Oczywiście, że warto, a to nie koniec.

Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą z doborem muzyki do lokalu. Wszystko w zależności od typu lokalu, wystroju, klimatu, preferencji właściciela. Znajdziemy muzykę dla każdego i nie będziecie musieli za to dodatkowo płacić. Unikniecie również wpadek związanych ze słuchaniem reklam w restauracji bądź utworów, które wybitnie nie pasują do Waszego lokalu. To wszystko jest ważne. Na jesień polecamy klimatyczne ambientowe brzmienia, jazz, blues, delikatny pop czy ballady.

Przy okazji warto zaznaczyć że wszystkie utwory bez ZAIKS do publicznego odtwarzania można naszej stronie przesłuchać przed kupnem. Sprawdzicie wówczas czy odpowiada Wam nasza jakość i przekrój utworów.

 

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.