Jaka muzyka na święta do lokalu bez ZAIKS?


2019-04-04

Jaka muzyka na święta do lokalu bez ZAIKS? Jak to jest z tymi Świętami Wielkanocnymi pod względem warstwy muzycznej? W przypadku Bożego Narodzenia wszyscy znamy dobrze zakres utworów. Są kolędy, jest „Last Christmas”, przeboje Mariah Carrey czy inne typowo zimowe piosenki. Wielkanoc jest pod tym względem inna, bo tak naprawdę nie ma specyficznych na siebie utworów muzycznych. Nawet takich bez ZAIKS jak chociażby kolędy. Więc co grać w okresie przed i po świątecznym.

 

Ważniejszym pytaniem jest nawet jaką muzykę bez ZAIKS grać w lokalu w drugi dzień świąt, który często oznacza wypad za miasto, do dobrej restauracji czy kawiarni. Coraz częściej ludzie decydują się na wczasy na okres świat. Co wtedy? Jaki repertuar powinien dostarczyć właściciel lokalu gastronomicznego bądź hotelu?

Jaka muzyka na święta do lokalu bez ZAIKS?

Mamy sporą dowolność w wyborze muzyki, nie ograniczają nas sztywno ustalone normy jak w przypadku Bożego Narodzenia, a brak znanej z radia muzyki działa nawet na korzyść właścicieli. Podczas weekendu świątecznego ludzie chcą uciec od pracy, od obowiązków, od codzienności. W tym także utworów, które znamy z radia, YouTube czy streamingu. Dlatego muzyka bez ZAIKS jest wówczas nawet bardziej niż wymagana.

 

W naszej ofercie posiadamy tysiące utworów z różnych gatunków muzycznych tak by dopasować sferę audio pod indywidualnego klienta, pod określony lokal i czas. Na świąteczny weekend możemy bezsprzecznie polecić miks jazzu ze spokojnymi rytmami, a nawet lekką domieszką muzyki relaksacyjnej. Oczywiście wszystko to muzyka bez ZAIKS. Ale „bez ZAIKS” to tylko skrót myślowy często używany w internecie. Nasza muzyka posiada licencję Publicmusic, jesteśmy jej wyłącznymi właścicielami. Klientom wystawiamy certyfikat legalności, który zwalnia ich z konieczności płacenia ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP dopóki odtwarzają wyłącznie naszą muzykę.

 

Nasz cennik! W 2019 roku nie znajdziecie tańszej muzyki.

 

Święta Wielkiejnocy to wyjątkowy czas, nie dajmy go sobie zniszczyć typową muzyką z radia, osłuchanymi hitami czy wysokimi opłatami dla OZZ. Wybierzcie Publicmusic i skorzystajcie z abonamentu na naszą muzykę za jedyne 18 zł / miesiąc. Niezależnie od wielkości Waszego lokalu czy ilości gości.

 

Przy okazji życzymy Wszystkim naszym klientom Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkiejnocy!

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl