Jak zorganizować Tłusty Czartek i Ostatki bez opłat dla ZAIKS, STOART i ZPAV?

Witamy! Co roku okres pomiędzy Tłustym Czwartkiem, a ostatkami jest dla posiadaczy restauracji, kawiarni, pubów czy nawet kafejek i piekarni wzmożonym ruchem i okresem, w którym można zarobić więcej niż w normalnym tygodniu i miesiącu. Dlaczego? Ponieważ to ostatni okres, który zakańcza karnawał i rozpoczyna Wielki Post

Często w tym okresie otrzymujemy wzmożoną ilość zapytań i telefonów od właścicieli firm zainteresowany naszą ofertą. Głównie otrzymujemy pytania w stylu „czy można wypróbować Państwa ofertę?” lub „czy na pewno muszę płacić ZAIKS jeśli puszczam muzykę tylko raz w roku„. W obu tych przypadkach odpowiedź na te pytania brzmi TAK. Jesteśmy dla klientów i zawsze staramy się iść im na rękę, jesteśmy w stanie zapewnić muzykę bez ZAIKS w ciągu kilku godzin, głównie dzięki różnego rodzaju kanałom dystrybucji.

Jeśli się z nami skontaktujecie to dowiecie się że oferujemy muzykę bez ZAIKS na płytach CD, pendrive’ach, lecz również poprzez streaming czyli popularne ostatnimi czasy radia internetowe. W przypadku tej ostatniej opcji jesteśmy w stanie dostarczy dostęp do naszych stron w ciągu kilku godzin, a Wy możecie cieszyć się muzyką bez ZAIKS nawet jeśli jeszcze dzień wcześniej nie wiedzieliście na jakie rozwiązanie się zdecydować.

Pamiętajcie, że wszystkie nasze utwory prezentujemy na naszej stronie internetowej, możecie sprawdzić i przesłuchać WSZYSTKIE nasze utwory, zanim zdecydujecie się na zakup.

Wracając do nadchodzących specjalnych okazji w Waszych firmach. Kawiarnie i piekarnie coraz częściej z okazji Tłustego Czwartku czy właśnie Ostatków organizują specjalne okazji, promocje, a w przypadku piekarni również specjalne stoliki gdzie można usiąść i spokojnie zjeść świeże i specjalnie przygotowane na tą okazję pączki. Jeśli w piekarni wystawiacie takie stoliki i organizujecie jakieś eventy tylko kilka razy w roku to i tak musicie zgłosić się do ZAIKSu i opłacać wymagane opłaty. Opłaty miesięczne, zależne od metrażu, miejsca i charakteru firmy, nikogo nie interesuje czy puszczacie muzykę raz do roku.

Oczywiście taka sytuacja miała by miejsce gdybyście puszczali muzykę z radia czy TV. Jeśli jednak zdecydujecie się na naszą muzykę bez ZAIKS, nie będziecie musieli nigdzie i nikomu tego zgłaszać. Pełnię praw do naszych utworów posiada nasza firma, a ponadto dostarczamy stosowne certyfikaty, które zwalniają naszych klientów z płacenia jakichkolwiek opłat czy to dla ZAIKS czy STOART lub ZPAV.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą to polecamy sprawić resztę naszej strony internetowej i sklepu internetowego oraz nasz fanpage na Facebooku, gdzie często umieszczamy próbki naszej muzyki. Pamiętajcie że już 23 lutego jest Tłusty Czwartek, a 28 lutego – Ostatki!

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.