Jak zorganizować Tłusty Czartek i Ostatki bez opłat dla OZZ, STOART i ZPAV?


2017-02-04

Witamy! Co roku okres pomiędzy Tłustym Czwartkiem, a ostatkami jest dla posiadaczy restauracji, kawiarni, pubów czy nawet kafejek i piekarni wzmożonym ruchem i okresem, w którym można zarobić więcej niż w normalnym tygodniu i miesiącu. Dlaczego? Ponieważ to ostatni okres, który zakańcza karnawał i rozpoczyna Wielki Post.

 

Często w tym okresie otrzymujemy wzmożoną ilość zapytań i telefonów od właścicieli firm zainteresowany naszą ofertą. Głównie otrzymujemy pytania w stylu „czy można wypróbować Państwa ofertę?” lub „czy na pewno muszę płacić OZZ jeśli puszczam muzykę tylko raz w roku„. W obu tych przypadkach odpowiedź na te pytania brzmi TAK. Jesteśmy dla klientów i zawsze staramy się iść im na rękę, jesteśmy w stanie zapewnić muzykę bez OZZ w ciągu kilku godzin, głównie dzięki różnego rodzaju kanałom dystrybucji.

Jak zorganizować Tłusty Czartek i Ostatki bez opłat dla OZZ, STOART i ZPAV?

Jeśli się z nami skontaktujecie to dowiecie się że oferujemy muzykę bez OZZ na płytach CD, pendrive’ach, lecz również poprzez streaming czyli popularne ostatnimi czasy radia internetowe. W przypadku tej ostatniej opcji jesteśmy w stanie dostarczy dostęp do naszych stron w ciągu kilku godzin, a Wy możecie cieszyć się muzyką bez OZZ nawet jeśli jeszcze dzień wcześniej nie wiedzieliście na jakie rozwiązanie się zdecydować.

 

Pamiętajcie, że wszystkie nasze utwory prezentujemy na naszej stronie internetowej, możecie sprawdzić i przesłuchać WSZYSTKIE nasze utwory, zanim zdecydujecie się na zakup.

Wracając do nadchodzących specjalnych okazji w Waszych firmach. Kawiarnie i piekarnie coraz częściej z okazji Tłustego Czwartku czy właśnie Ostatków organizują specjalne okazji, promocje, a w przypadku piekarni również specjalne stoliki gdzie można usiąść i spokojnie zjeść świeże i specjalnie przygotowane na tą okazję pączki. Jeśli w piekarni wystawiacie takie stoliki i organizujecie jakieś eventy tylko kilka razy w roku to i tak musicie zgłosić się do OZZu i opłacać wymagane opłaty. Opłaty miesięczne, zależne od metrażu, miejsca i charakteru firmy, nikogo nie interesuje czy puszczacie muzykę raz do roku.

 

Oczywiście taka sytuacja miała by miejsce gdybyście puszczali muzykę z radia czy TV. Jeśli jednak zdecydujecie się na naszą muzykę bez OZZ, nie będziecie musieli nigdzie i nikomu tego zgłaszać. Pełnię praw do naszych utworów posiada nasza firma, a ponadto dostarczamy stosowne certyfikaty, które zwalniają naszych klientów z płacenia jakichkolwiek opłat czy to dla OZZ czy STOART lub ZPAV.

 

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą to polecamy sprawić resztę naszej strony internetowej i sklepu internetowego oraz nasz fanpage na Facebooku, gdzie często umieszczamy próbki naszej muzyki. Pamiętajcie że już 23 lutego jest Tłusty Czwartek, a 28 lutego – Ostatki!

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl