Jak nie płacić ZAIKS, a odtwarzać muzykę?

Jak nie płacić ZAIKS, a odtwarzać muzykę?

Jak nie płacić ZAIKS, a odtwarzać muzykę?

Jak nie płacić ZAIKS, a odtwarzać muzykę? Często dostajemy od Was pytania na Facebooka dotyczącego tego jak działa nasza firma. Skąd mamy muzykę? Dlaczego nie musicie płacić ZAIKSu? Dlaczego musicie nam płacić za muzykę, skoro możecie pobrać „darmową muzykę z internetu”? Sporo pytań. W internecie próżno szukać odpowiedzi. Wszystkie firmy starają się nakłonić do kupna własnych usług. Ale nie my!

Zaczynamy od podstaw. Skąd mamy muzykę? Tworzymy ją sami, kupujemy od artystów z całego świata. Posiadamy wiele, bo aż kilkadziesiąt tysięcy utworów w różnych gatunkach. Wszystkie nagrane w wysokiej jakości i wszystkie legalnie kupione z prawami autorskimi tylko w naszych rękach. Nie znajdziecie ich w ZAIKS, STOART, ZPAV czy zagranicznych OZZ. Posiadamy wszelkie dokumenty więc decydując się na naszą firmę wybieracie solidność i sprawdzoną markę.

Dlaczego nie musicie płacić? Odpowiedzieliśmy już powyżej. Płacić tantiemy należy jedynie jeśli odtwarza się muzykę, którą zarządza jakaś organizacja OZZ. W wypadku naszych utworów nie ma ich w bazach ZAIKS ani żadnych zagranicznych organizacji. Dlatego płacicie tylko nam kilkanaście złotych i możecie odtwarzać muzykę u siebie w firmie bez ograniczeń.

Jak nie płacić ZAIKS, a odtwarzać muzykę?
Jak nie płacić ZAIKS, a odtwarzać muzykę?

Dlaczego warto wybrać Publicmusic?

Ale dlaczego kupować muzykę bez ZAIKS skoro można ją za darmo pobrać z internetu. Odpowiedź jest prosta i zawiła jednocześnie. Chodzi o to że w sieci nikt nie weryfikuje tych utworów. Możecie pobrać sobie utwory za darmo. Wszystko będzie piękne i przyjemne. Jednak podczas kontroli ZAIKS, STOART, czy ZPAV gdy Panowie usłyszą o darmowej muzyce z internetu. Będą chcieli poznać temat. Wtedy sprawdzą z jakiej strony pobraliście utwory i same utwory. Z doświadczenia wiemy że bardzo często wśród takich utworów, których trzeba płacić ZAIKS.

Na nic zdają wówczas się tłumaczenia. Czeka nas kara albo obowiązek podpisania umowy z ZAIKS. Dlatego właśnie warto wybrać naszą ofertę, która jest śmiesznie tania. Mówimy bowiem tutaj o maksymalnie 20 zł miesięcznie. Za pełną licencję i dostęp do tysięcy naszych utworów!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie naszego sklepu tutaj: https://www.publicmusic.pl/