Jak nie płacić ZAIKS w firmie?


2018-06-06

Jak nie płacić ZAIKS w firmie? Dziś nieco inny tekst. Prosty poradnik jak NIE płacić ZAIKS. Oczywiście nie będziemy nikogo namawiać do łamania prawa, ale jest to jedna z opcji, zastanówmy się czy warto NIE płacić ZAIKS i puszczać muzykę z radia, tv, z internetu? Odpowiedź brzmi NIE. Dlaczego? ZAIKS prędzej czy później przyśle swoich kontrolerów, którzy sprawdzą Państwa firmę. Obliczą stosowny abonament zależny od metrażu, lokalizacji i przeznaczenia, który każą podpisać, a do tego dodatkowo potrafią nałożyć kary za brak opłacania ZAIKSu do tej pory.

 

Ale to nie wszystko. Często po ZAIKS do firmy przychodzi STOART czy ZPAV, które chcą dokładnie tego samego, mogą nakładać kary i wymuszać podpisanie umów. Wszystkie te organizacje działają obok siebie i fakt że opłacamy muzykę w jednej z nich nie wyklucza faktu że po opłaty przyjdzie inna firma.

Jak nie płacić ZAIKS w firmie?

Jak nie płacić ZAIKS w firmie? No właśnie, skoro oszustwo nie popłaca to co robić? Kolejna możliwość to zrezygnowanie z muzyki w lokalu czy firmie kompletnie. Jednak wpływa to negatywnie na pracę naszych pracowników i odbiór klientów. Przy muzyce nasi pracownicy pracują wydajnie, a klienci chętniej spędzają czas w naszym lokalu, chętniej przeglądają asortyment i kupują produkty.

 

Dlatego ZAIKSu nie musicie płacić, ale warto zdecydować się na usługę dzięki której w Waszym lokalu będzie grać muzyka. I to całkiem dobra. Z wysoką jakością dźwięku, ciekawymi rytmami, wokalnie i instrumentalnie. Wszystko to za naprawdę bardzo niską opłatę, która jest kilkukrotnie niższa od ZAIKS. Jest przejrzysta, możecie zrezygnować kiedy tylko chcecie i co najważniejsze. Nasza muzyka jest w pełni legalna, decydując się na nią wchodzicie w posiadanie praw autorskich do tych utworów. Nigdy nie zapuka do Waszych drzwi ZAIKS, STOART czy ZPAV.

 

Reasumując. Są trzy opcje niepłacenia ZAIKSu w pracy:

  • oszustwo i czekanie aż przyjdziez ZAIKS i narzuci ogromne kary
  • brak muzyki w firmie
  • wybór muzyki z Publicmusic

Na co się zdecydujecie?

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl