Jak najprościej sprawdzić utwory bez OZZ od Publicmusic?


2016-09-09

Dostajemy od Was naprawdę sporo pytań, zarówno na Facebooku czy profilu Google+. Wręcz zasypujecie nas pytaniami dotyczących naszej oferty, radzenia sobie z OZZem, czy pomożemy gdy pojawią się kontrolerzy? itp. Sporo pytań dotyczy jednak również naszych kanałów dystrybucyjnych oraz możliwości sprawdzenia naszych utworów. Pytacie czy można odwiedzić nas w naszej firmie, w jaki sposób sprawdzić nasze utwory bez opłat OZZ lub jak je pobrać. Ten wpis poświęcimy opisaniu pokrótce naszej platformy, a przynajmniej jej części dotyczącej sprawdzania wersji demonstracyjnych, odsłuchiwania ich, pobierania i sprawdzania ich jakości.

 

Wszystkie utwory Publicmusic, dosłownie WSZYSTKIE, znajdują się na naszej stronie internetowej. Dokładniej pod tym adresem. Znajdziecie tam wszystkie utwory bez OZZ, które możecie nabyć w naszym sklepie internetowym poprzez wygodny system składania zamówień online. Przy każdym utworze znajduje się odpowiedni przycisk do posłuchania wersji demo danego utworu. Zawsze przypominamy o transparentności naszych regulaminów, zasad i ogólnego sposobu działania. Nie inaczej jest w tym przypadku. Inne firmy starają się 'wcisnąć’ na siłę klientom utwory, bez analizy, bez przedstawienia im utworów czy możliwości sprawdzenia wersji demo. Publicmusic udostępnia naprawdę długie, ponad minutowe wersje demo swoich utworów. Dlatego nikt nie może mieć (i nikt nigdy nie ma) pretensji że wybrał złe utwory, że został wprowadzony w błąd. W Publicmusic muzyka bez OZZ zawsze jest najwyższej jakości ponieważ staramy się wybrać taką muzykę by pasowała do kawiarni, pubów, restauracji, sklepów odzieżowych, spożywczych, meblowych, ale również do salonów masażu, spa, odnowy biologicznej czy fryzjerskich. Nasza muzyka bez opłat OZZ pasuje do każdego rodzaju prowadzonej działalności .

Jak najprościej sprawdzić utwory bez OZZ od Publicmusic?

Prócz możliwości przesłuchania naszych piosenek bez opłat OZZ na naszej stronie internetowej, możecie przesłuchać nasze utwory między innymi na stronie naszego radia internetowego. Pod tym adresem znajduje się system logowania do naszego radia, z poszczególnymi stacjami radiowymi, lecz jest tu również zakładka z wersjami demo naszych utworów, które może przesłuchać każdy potencjalny klient, który jest zainteresowany naszą ofertą dotyczącą publicznego odtwarzania muzyki w swojej firmie. Pamiętajcie, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i każdemu z Was przedstawiamy ofertę sprofilowaną pod konkretną firmę, biorąc pod uwagę klimat lokalu, formę prowadzonej działalności jak i osób, dla których muzyka ma być odtwarzana. Wszystko to wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży muzycznej.

 

Od jakiegoś czasu posiadamy własny kanał na YouTubie, ale tam przedstawiamy głównie naszą ofertę dotyczącą teledysków bez opłat OZZ, STOART i ZPAV. Jest to bardzo ciekawa oferta do wszelkich sklepów odzieżowych, gdzie coraz modniejsze robią się ekrany telewizyjne prezentujące efektowne wizualnie obrazy, a do tego muzyka pasująca do lokalu i wydarzeń przedstawianych na ekranie. Wszystko to tworzy nowoczesny obraz sklepu, do którego klienci częściej przychodzą.

 

Ostatnim kanałem gdzie można przesłuchać nasze utwory jest serwis Soundcloud, gdzie publikujemy wersje demonstracyjne swoich utworów, wszystko po to by zaprezentować nasze utwory szerszej publiczności i by łatwiej było prezentować nasze utwory na Facebooku bądź Google+ . Warto tutaj zaznaczyć, że nasze utwory zwolnione z opłat OZZ są wysoko oceniane w samym serwisie i cieszą się całkiem sporą popularnością.

 

Jak widzicie firma Publicmusic nie kryje się ze swoimi utworami, jak to robi konkurencja. Jasno i klarownie przedstawiamy swoje cenniki, zasady, regulaminy i same utwory. Wszystko jest prosto wyjaśniane przez naszych pracowników, którzy służą pomocą w każdym momencie. Wystarczy wysłać maila lub zadzwonić!

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl