Jak działamy?

Temat publicznego odtwarzania muzyki jest ostatnimi czasy dość nośnym i kontrowersyjnym tematem, a co za tym idzie dotyczy również coraz większej ilości osób z racji rozwoju ekonomicznego naszego kraju. Więcej nowo powstałych firm to również więcej „problemów”.

Każda restauracja, kawiarnia, pub, sklep, salon fryzjerski czy kosmetyczny, przychodnia lekarska, gabinet dentystyczny czy jakakolwiek inna instytucja bądź zakład w końcu spotyka się z problemem publicznego odtwarzania muzyki. Nieważne czy muzyka jest puszczana w celu zrelaksowania i umilenia czasu pracownikom czy klientom.

zaiks, publiczne odtwarzanie muzyki, fryzjer, muzyka bez zaiks
zaiks, publiczne odtwarzanie muzyki, fryzjer, muzyka bez zaiks

W tym momencie konieczne jest opłacanie ZAIKS, jednak to nie jedyna organizacja, która pobiera opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki, prócz ZAIKSu jest również STOART czy ZPAV oraz inni. Czasami przedsiębiorcy są zmuszeni opłacać dwie lub trzy firmy za publiczne odtwarzanie muzyki w lokalu.

Co zrobić jednak by było to bardziej darmowe i legalne zarazem? Zdecydować się na naszą ofertę, która jest mocno konkurencyjna pod względem cenowym.

Nasza firma zajmuje się właśnie udzielaniem licencji na publiczne odtwarzanie muzyki w lokalach publicznych typu sklepy, restauracje, puby, supermarkety, etc., w tym także zakłady fryzjerskie. Jesteśmy firmą pionierską w tej branży w Polsce, działamy już na tym rynku ponad dziesięć lat! Wcześniej (ponad 20 lat) działaliśmy w branży muzycznej – wydawnictwo płyt CD a wcześniej kaset magnetofonowych. Stąd nasze duże doświadczenie w branży muzycznej.

Korzystanie z naszej oferty zwalnia z jakichkolwiek opłat na rzecz wyżej wymienionych organizacji ochrony praw autorskich. Nasza firma jako jedyna posiada wszelkie prawa autorskie i pokrewne do oferowanych na swoich stronach utworów, których w chwili obecnej są tysiące.

Oczywiście pobieramy opłaty za udostępnienie praw do naszych utworów ale są one około dziesięciokrotnie niższe niż w przypadku połączonych opłat ZAIKS, STOART, SAWP oraz ZPAV. Przy czym warto zaznaczyć że stawiamy jedynie na wysokiej jakości utwory artystów z całego świata, które można za darmo sprawdzić na naszej stronie, wiec wiedzą Państwo od początku do końca za co płacą i co kupują.

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.