Jak 14 lutego w Walentynki zorganizować imprezę bez ZAIKS

Walentynki to wyjątkowy, dzień w roku, dla każdej pary czy małżeństwa. W tym wyjątkowym dniu pieniądze wydane na prezent dla drugiej połówki schodzą na drugi plan, a liczy się spędzenie niezapomnianych chwil we dwoje. Można kupić prezent, można spędzić romantyczny czas w domu przy winie i ulubionym filmie, ale można również spędzić romantyczny wieczór w kawiarni bądź restauracji i na tym punkcie się skupimy.

Według badań pary zakochanych spędzają walentynki najczęściej właśnie w kameralnych kawiarniach czy pięknych i wystawnych restauracjach. W ten dzień przeważnie jest inne menu oraz wystrój lokalu, wszystko w czerwonych kolorach podkreślających ten wyjątkowy dzień.

Jednak tym co najlepiej tworzy klimat walentynek w takich lokalach jest oprawa muzyczna. Zespoły odtwarzające muzykę czy dj odpadają w tym przypadku ponieważ stawia się na stonowane, spokojne i romantyczne utwory muzyczne. Odtwarzanie muzyki z radia również nie jest najlepszym pomysłem, bo stacje radiowe chcąc dostosować się do jak największej grupy osób puszczają różnorodną muzykę.

Często w radiu po nostalgicznej balladzie jest czas na muzykę w gatunku dance, co zupełnie nie pasuje do obecnego klimatu i okazji. Dlatego polecamy w tym dniu (jak i później) skorzystać z oferty Publicmusic. W swojej ofercie posiadamy olbrzymią bazę utworów z różnych gatunków, w tym także romantyczne, jazzowe utwory, które wręcz proszą się by odtwarzać je w ciągu romantycznej kolacji dla dwojga.

Skorzystanie z muzyki popularnej i znanej z telewizji i radia wiąże się oczywiście z opłaceniem składki ZAIKS, STOART czy ZPAV. Oczywiście jeśli do tej pory nie płaciliście to od chwili publicznego odtworzenia muzyki w swoim lokalu, nawet pojedynczego, okazjonalnego odtworzenia należy się opłata. Często jest tak, że już pierwsza wizyta pracowników ZAIKSu oznacza, że trzeba z tą organizacją podpisać umowę na dalsze opłacanie publikowanych treści.

W Publicmusic wszystko jest przejrzyste, do niczego nie zmuszamy, podpisujemy jasne i korzystne dla klientów umowy,  a wszystko to przy możliwości podejrzenia wszystkich kupowanych utworów.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.