Impreza Sylwestrowa, Sylwester bez ZAIKS


2017-12-05

Impreza Sylwestrowa, Sylwester bez ZAIKS. Czy to w ogóle możliwe? Czy można bawić się na imprezie sylwestrowej bez znanych utworów? Oczywiście że tak. Już od wielu lat zaopatrujemy firmy i osoby prywatne, które chcą zorganizować większą imprezę na koniec roku ale nie chcą w tym celu opłacać ZAIKS, STOART i ZPAV.

 

Istnieją dwie opcje podczas organizacji sylwestra bez ZAIKS. W pierwszym przypadku mówimy o osobach, firmach, restauracjach, które na co dzień nie organizują imprez tego typu. Nie korzystają z licencji ZAIKS na publiczne odtwarzanie muzyki, więc nie chcą podpisywać długotrwałych umów z powodu jednej imprezy, jest to po prostu nieopłacalne. Druga opcja dotyczy firm, które już korzystają z naszych usług, ale nigdy nie organizowały imprezy sylwestrowej.

Impreza Sylwestrowa, Sylwester bez ZAIKS

Pomagaliśmy dobierać muzykę do naprawdę wielu imprez i lokali przez ostatnie kilkanaście lat, wielokrotnie były to właśnie imprezy sylwestrowe. Muzyka w ten dzień to głównie szybkie dynamiczne utwory, które jednak co jakiś czas przeplatane są wolnymi balladami. Wszystkie te utwory są w naszych bazach danych, wszystkie można przesłuchać przed kupnem.

 

Impreza Sylwestrowa, Sylwester bez ZAIKS

Jeśli nie macie pomysłu na muzykę w ten wyjątkowy dzień możecie zdać się na naszych wyspecjalizowanych pracowników. Pozwolą oni szybko i bez zbędnych problemów wybrać odpowiednie utwory, odpowiedzą na wszelkie pytania prawne oraz przedstawią pełną kwotę za taką usługę.

 

Warto pamiętać że decydując się na naszą ofertę wybieracie znacznie tańsze rozwiązanie niż muzyka znana z radia czy telewizji, za którą trzeba płacić spore opłaty ZAIKS oraz podpisywać umowę na dalszą współpracę.

Sylwester zdarza się raz w roku i jest przez wielu klientów uważany za niezapomniany wieczór, na którym chcą się solidnie wybawić, przy naszej muzyce bez ZAIKS wieczór minie w miłej atmosferze. Wszystkie nasze utwory są profesjonalne i nagrane w naprawdę wysokiej jakości, idealnie sprawdzą się zarówno na małej imprezie sylwestrowej dla grupy znajomych jak i na wielkiej gali na setki gości.

 

Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl