Hotele, restauracje i oszczędności z OZZ


2020-09-09

otele, restauracje i oszczędności z OZZ. Po wybuchu pandemii korona-wirusa Covid-19 jedną z branż, które najbardziej podupadły na zdrowi były hotele i restauracje. Co prawda powoli wszystko wraca do normy, ale póki co daleko do powrotu sytuacji sprzed pandemii. Wiele firm padło po całej aferze z kwarantannami. Wiele musiało ciąć koszty i szukać oszczędności gdzie się da. Przez to ucierpiała jakość prowadzonych usług, ale również nie obeszło się bez zwolnień.

 

Niestety kryzys, dotknął również inne branże. Dziś jednak skupimy się na oszczędnościach w hotelach i restauracjach. Bo o tym że dziś każdy, nawet największe sieci hoteli szukają oszczędności wiedzą wszyscy. I nikt się z tym już nie kryje. Dlatego Publicmusic przychodzi na ratunek. Dzięki naszej muzyce do firm możecie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie. W niektórych przypadkach nawet ponad tysiąc złotych miesięcznie. To nie przesada czy nadużycie, przeczytajcie dalej, a dowiecie się wszystkiego.

Hotele, restauracje i oszczędności z OZZ

W przypadku opłat OZZ należy liczyć się z opłatami rzędu kilkuset złotych za mały lokal ze średnim przepływem klientów. W zależności od lokalizacji, ilości klientów dziennie, wielkości lokalu czy branży opłaty te mogą nawet wzrosnąć. Nie zapominajmy o tym że nawet jeśli opłacamy już OZZ, zawsze mogą zjawić się kontrolerzy z innych OZZ takich jak STOART, ZPAV czy SAWP. Organizacje te również będą mogły pobierać tantiemy od Waszych firm za publiczne odtwarzanie muzyki.

 

Decydując się na naszą firmę, wybieracie pewność że zakupione utwory, bądź wykupione abonamenty na muzykę, należą wyłącznie do nas, a teraz i do Was. W razie kontroli OZZ wystarczy, że powiecie o tym że wykorzystujecie muzykę od Publicmusic. Wówczas nie trzeba będzie więcej tłumaczeń. Wszyscy wiedzą że nasza działająca od wielu lat na rynku firma to gwarant legalności muzyki. Tylko w Publicmusic możecie wybierać z wielu gatunków muzycznych oraz otrzymać muzykę dostosowaną do Waszej firmy przez naszych pracowników.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl