Hotele otwarte jak ominąć ZAIKS

Hotele otwarte jak ominąć ZAIKS

Hotele otwarte jak ominąć ZAIKS. Jedna z dwóch branż obok gastronomii, która chyba najbardziej ucierpiała na pandemii są hotele. Ciągłe zamykanie i otwieranie firm nie sprzyja biznesowi i zarabianiu pieniędzy. Szczególnie, że firmy były zamknięte bardzo długo, nawet w najlepszym zarobkowo sezonie. Wiele hoteli zakończyło swoją działalność, te które się ostały mają długi bądź próbują wiązać koniec z końcem. Tu z pomocą przychodzimy my, Publicmusic, z naszą niesamowitą ofertą. Tak wiemy, nie zabrzmiało to zbyt skromnie, ale wcale nie musi. Bo chodzi tylko i wyłącznie o Wasze oszczędności.

Hotele to jedne z tych firm, które za ZAIKS płacą najwięcej. Najlepsze lokalizacje. Spora grupa klientów, która przewija się przez firmę codziennie. Muzyka grająca praktycznie non stop, i olbrzymie metraże lokali i budynków. Nie dziwi zatem że właściciele hoteli, teraz bardziej niż kiedykolwiek, szukają oszczędności. Znajdą je w firmie Publicmusic. Decydując się na naszą muzykę rezygnujecie ze znanych z radia i internetu utworów. Jednak zyskujecie naprawdę dużo. Dostęp do nieograniczonej liczby utworów, pogrupowanych tematycznie. Nasi pracownicy pomogą Wam wybrać muzykę odpowiednią do Waszej firmy. Warto przypomnieć, że pomożemy i doradzimy również jak bezboleśnie zrezygnować z ZAIKS.

Hotele otwarte jak ominąć ZAIKS
Hotele otwarte jak ominąć ZAIKS

Hotele, ZAIKS, Publicmusic

Wybierając naszą ofertę, macie pewność legalności naszych utworów. Cała nasza muzyka jest wyłącznie naszą własnością. Posiadamy certyfikaty legalności, a także przekazujemy takie certyfikaty naszym klientom. Wówczas w razie kontroli ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP możecie być pewni że nic nie znajdą. Zresztą nasza firma działa już od wielu lat na rynku. Gdy przychodzi ZAIKS i widzi nasze naklejki na firmach to dobrze wie że tutaj opłat dodatkowych nie ściągną.

Wybranie naszej muzyki do publicznego odtwarzania wiąże się jeszcze z jedną zaletą. Oszczędność i spokój, oszczędzacie bo zapłacicie niecałe 20 zł za pełny dostęp do całej muzyki. A spokój bo możecie być pewnie, że żadna OZZ do Was nie zapuka i nie będzie chciała dodatkowych opłat. Po prostu nie korzystacie wówczas z utworów zarejestrowanych w ich zasobach.

Jeśli szukacie natomiast sklepu z naszą muzyką bez opłat ZAIKS sprawdźcie tutaj.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.