Dzień kobiet i Wielkanoc bez płacenia ZAIKS

Dzień kobiet i Wielkanoc bez płacenia ZAIKS

Dzień kobiet i Wielkanoc bez płacenia ZAIKS. Marzec w tym roku obfituje w uroczystości i święta. Standardowo 8 marca obchodzimy dzień kobiet, a co prawda sama Wielkanoc to 1 kwietnia ale Wielki Tydzień rozpoczyna się jeszcze w marcu, dlatego warto o tym napisać. Dzień kobiet to święto wszystkich Pań. Często same kobiety organizują wraz ze znajomymi imprezy z tej okazji w różnych kawiarniach czy restauracjach. Ewentualnie są zapraszane przez swoich partnerów na romantyczne kolacje, okazji do świętowania jest więc wiele.

Jeśli prowadzicie restauracja, bądź kawiarnię czy inny tego typu lokal to musicie mieć świadomość o konieczności płacenia ZAIKS. Jeśli jednak macie dość tych wysokich opłat możecie w każdej chwili zrezygnować z ZAIKS i zdecydować się na naszą ofertę. Która wcale nie jest uboższa od bazy danych ZAIKSu. Zacznijmy od tego że posiadamy kilkadziesiąt tysięcy utworów posortowanych według gatunków muzycznych. Nasi pracownicy ponadto pomagają wszystkim klientom w wyborze odpowiedniej muzyki do ich lokalu czy konkretnej okazji. Pomogą i Wam.

Dzień kobiet i Wielkanoc bez płacenia ZAIKS
Dzień kobiet i Wielkanoc bez płacenia ZAIKS

Dzień kobiet i Wielkanoc bez płacenia ZAIKS

Marzec to również okres przedświąteczny, jak i sam początek świat, w takim okresie w naszych sklepach czy restauracjach powinna przygrywać odpowiednia muzyka. Ze świętami Wielkanocnymi jest nieco inaczej niż z Bożym Narodzeniem, bo nie ma klasycznych utworów na tę okazję. Ale nie jest to problemem dla naszej firmy.

Posiadamy szereg utworów za które nie trzeba płacić ZAIKS. Znajdują się wśród nich również utwory, które idealnie będą pasować do okresu przedświątecznego. Niezależnie czy posiadacie sklep z ubraniami, restaurację czy kawiarnię, nasi pracownicy pomogą wybrać muzykę bez ZAIKS.

Wszyscy nasi klienci otrzymują stosowne certyfikaty potwierdzające legalność odtwarzanych utworów oraz fakt że jedynie nasza firma posiada pełne prawa autorskie do nich. W tym wypadku ZAIKS, STOART ani żadna inna organizacja OZZ nie może sobie rościć do nich praw. Pamiętajcie również że według badań klienci wolą muzyką, która ich uspokaja i współgra z wnętrzem, a nie jest znana z radia czy telewizji.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.